Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski techniczny Thor Fitness 168 cm art. nr TFIK180CM

Producent: Thor Fitness

To, co definiuje sztangę techniczną, to jej lekka waga i elastyczna konstrukcja, specjalnie dostosowana do treningu techniki podnoszenia ciężaru i trójboju siłowego.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Gryf olimpijski techniczny 168 cm Thor Fitness - dla kogo?

Każdy, kto zaczyna treningi z wolnymi ciężarami, musi nauczyć się poprawnych wzorców ruchowych, aby móc wykonywać ćwiczenia z dużym ciężarem w prawidłowy i bezpieczny sposób. Pod tym względem nawet nieobciążona standardowa sztanga olimpijska może być czasami zbyt ciężka, ponieważ musisz w pełni skupić się na wykonywaniu ruchu, a nie balansowaniu z ciężarem. 

Gryf techniczny ze stali waży 10 kg i jest fantastycznie przystosowany do ćwiczenia wzorców ruchowych dla młodzieży, kobiet i mężczyzn. Jego wytrzymałość- 180 kg - sprawia, że jest to sprzęt nie tylko dla początkujących użytkowników, ale także przydatny na kolejnych etapach przygody z podnoszeniem ciężarów.

Gryf posiada podwójne oznaczenia do podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego na radełkowaniu, a tuleje na obciążenia osadzone są na opatentowanym systemie łożysk ślizgowych z brązu zapewniających płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach. 

Gryf jest wykonany ze stali sprężystej i pokryty chromem utwardzanym, dzięki czemu ma doskonałą wytrzymałość i elastyczność oraz odporność na rdzę. 

Co ważne, mimo małej całkowitej długości - 168 cm, jego wewnętrzna długość części chwytnej wynosi 131 cm i jest identyczna jak w gryfach olimpijskich zawodniczych, co sprawia że przejście z gryfu treningowego technicznego na zawodniczy nie będzie dyskomfortem. 

Jeśli chcesz ulepszyć swoją technikę za pomocą sztangi, której waga nie ogranicza możliwości, lub jeśli z powodu braku miejsca poszukujesz sztangi, która poradzi sobie nawet w ciasnych przestrzeniach, to dobrze trafiłeś.

Thor Fitness to szwedzki producent gryfów treningowych, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się jak dobrą jakość oferuje gryf treningowy techniczny od Thor Fitness.

2-letnia gwarancja* 
Wymaga użycia gumowej podłogi o grubości co najmniej 30 mm, zacisków i obciążeń  gumowych typu Bumper. Naturalne zużycie typu otarcia, zabrudzenia nie są objęte gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania, braku konserwacji lub złego przechowywania. Niewłaściwe użycie obejmuje na przykład długotrwałe przechowywanie gryfu z obciążeniem na stojakach, rzucanie na haki w ławkach, ramiona asekuracyjne w power rackach lub stojakach, używanie żelaznych obciążeń lub podobnego użycia. Nasza 2-letnia gwarancja dotyczy tylko pierwszego właściciela produktu zakupionego bezpośrednio w Eurosport-fitness.

Gryf olimpijski techniczny Thor Fitness 168 cm - specyfikacja:

  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm
  • długość tulei na obciążenia: 17 cm
  • długość gryfu: 168 cm
  • średnica części chwytnej: 25 mm
  • długość części chwytnej: 131 cm
  • waga gryfu: 10 kg
  • maksymalne obciążenie: 180 kg.

 art.nr TFIK180CM