Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski Cambered art. nr CAMBBAR

Producent: Thor Fitness

Nowość

Gryf Cambered to sprzęt do ćwiczeń, dzięki któremu wyciskanie na ławce i przysiady przyniosą jeszcze lepsze efekty!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Gryf Cambered jest szczególnie polecany do wyciskania na ławce oraz treningu nóg. Ma wyjątkową konstrukcję, z wygięciem w środkowej części. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykonując wyciskanie na ławce czy przysiady dostarczymy mięśniom dodatkowych, innych niż przy pracy z gryfem prostym bodźców:

  • podczas wyciskania na ławce zwiększa się zakres ruchu ramion ćwiczącego, a tym samym efektywność wykonywanych ćwiczeń;
  • wygięcie gryfu powoduje przesunięcie środka ciężkości, co wymusza na ćwiczącym przysiady zwiększenie napięcia mięśni (dla utrzymania równowagi).

Efekt? Nieco monotonne i dla wielu banalne ćwiczenia całkowicie zmieniają swój charakter, nie tracąc nic ze skuteczności.

Gryf świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie wyciskania i przysiadów. Został bardzo starannie wykonany: jest pokryty czarną, matową farbą, co nadaje mu stylowy wygląd. Antypoślizgowe uchwyty gwarantują pewny chwyt oraz ułatwiają utrzymanie równowagi w trakcie ćwiczeń.

Gryf Cambered - dla kogo?

Gryf Cambered to sprzęt do treningu dla osób ceniących wysoką jakość, ale w rozsądnej cenie. Jego maksymalne obciążenie to 250 kg, więc mogą z nim ćwiczyć nawet bardzo zaawansowani użytkownicy i profesjonalni sportowcy. Średnica tulei (50 mm) pozwala na trening z obciążeniami olimpijskimi.

Thor Fitness to szwedzki producent sprzętu treningowego, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się sam, dlaczego!


Dane techniczne:

  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm
  • długość gryfu: 220 cm
  • średnica uchwytu: 30 mm
  • waga gryfu: 18 kg
  • maksymalne obciążenie: 250 kg