Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski 180cm art.nr 512169-E

Ten gryf olimpijski o długości 180 cm jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników domowych i do intensywnego treningu komercyjnego.

Opis produktu

Obrotowe tuleje na obciążenia są osadzone na łożyskach ślizgowych z brązu, co zapewnia płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach.

Obrotowe tuleje zmniejszają również siłę wytwarzaną przez bezwładność obciążników, a to z kolei zapobiega urazom nadgarstka i łokcia podczas intensywnych treningów.

Jednym z najważniejszych zadań podczas podnoszenia ciężarów jest wypracowanie mocnego, pewnego i kontrolowanego chwytu, ponieważ ma to duży wpływ na bezpieczeństwo oraz wydajność treningu. Mechanicznie wygenerowane, wyraźne, ale nie ostre radełkowanie w środkowej części gryfu zapewnia wygodny chwyt, dzięki czemu użytkownicy mogą skoncentrować się na doskonaleniu najlepszej techniki. 

Chromowa powłoka na tulejach i środkowej części gryfu zapewnia maksymalną ochronę przed rdzą i utlenianiem. Nie wymaga przy tym tak wielu zabiegów konserwujących, jak goła stalowa powierzchnia. 

Stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i wytrzymałość do 200 kg.

Specyfikacja:

  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm
  • długość gryfu: 180 cm
  • średnica części chwytnej: 28 mm
  • waga gryfu: 15 kg
  • maksymalne obciążenie: 200 kg

art.nr 512169-E

Zaciski nie są dołączone do zestawu z gryfem.