Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski 150cm art.nr NFSK150

Jeśli poszukujesz sprzętu do intensywnego treningu komercyjnego, sięgnij po ten solidny stalowy gryf olimpijski o długości 150 cm. Sprawdzi się on nie tylko w siłowni czy klubie fitness, ale też w domowych warunkach, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości sprzętu do ćwiczeń. 

Opis produktu

Gryf o długości 150 cm to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają sprzętu do dynamicznych ćwiczeń, podczas których wykonują wiele powtórzeń w serii.

Posiada obrotowe tulejami na obciążenia osadzone na łożyskach ślizgowych z brązu, co zapewnia płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach. Tuleje te zmniejszają siłę wytwarzaną przez bezwładność obciążników, co zapobiega urazom nadgarstka i łokcia podczas intensywnych treningów. 

Osoby ćwiczące z ciężarami powinny wypracować mocny, pewny i kontrolowany chwyt, który nie tylko zagwarantuje im bezpieczeństwo podczas treningu, ale też poprawi jego efektywność. Prezentowany gryf ma mechanicznie wygenerowane, wyraźne, ale nie ostre radełkowanie w środkowej części, dzięki czemu pewnie leży w ręku, a ćwiczący mogą skoncentrować się na doskonaleniu najlepszej techniki. 

Chromowa powłoka na tulejach i środkowej części gryfu zapewnia maksymalną ochronę przed rdzą i utlenianiem, a przy tym nie wymaga tak wielu zabiegów konserwujących, jak goła stalowa powierzchnia. 

Gryf wykonany jest ze stali, co gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość do 220 kg.

Specyfikacja:

  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm
  • długość gryfu: 150 cm
  • średnica części chwytnej: 25 mm
  • waga gryfu: 13 kg
  • maksymalne obciążenie: 220 kg

Zaciski nie są dołączone do gryfu.