Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Belka do wyciskania "strongman" art. nr TLOGBAR

Wyciskanie belki „strongman” jest jedną z najbardziej ekscytujących i wymagających dyscyplin w świecie sportu siłowego. Przynosi oczywiste korzyści w postaci rozwoju siły i masy mięśniowej, ale też olbrzymią satysfakcję płynącą z pokonywania kolejnych barier i wchodzenia na coraz wyższy poziom. Chcesz tego doświadczyć? Zacznij treningi z naszą belką!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Belka strongman – profesjonalny sprzęt treningowy dla prawdziwych siłaczy

Wyciskanie belki wymaga ogromnej siły, wytrzymałości oraz determinacji, co sprawia, że jest to dyscyplina niezwykle widowiskowa zarówno dla zawodników, jak i dla widzów. Podczas rywalizacji zawodnicy muszą zmierzyć się z różnymi zadaniami, m.in. wyciśnięciem jak największej ilości powtórzeń w określonym czasie, największego ciężaru czy podniesieniem określonej liczby belek w jak najkrótszym czasie.

Prezentowana belka „strongman” pomoże Ci się przygotować do zawodów lub po prostu intensywnie popracować w siłowni nad swoją siłą i kondycją. Waży 30 kg, jest więc sprzętem polecanym do treningów osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Główne zalety balki strongman

1. Solidne wykonanie. Belka jest całkowicie zespawana, w jednym kawałku, nie ma więc elementów, które mogłyby się obluzować przy intensywnym użytkowaniu. To ważne, bo treningi z belką to zwykle praca z dużymi ciężarami.

2. Tuleje mają średnicę dopasowaną do obciążeń olimpijskich. Są one nie tylko bardzo popularne, ale też pozwalają na w pełni profesjonalny trening.

3. Umieszczone w otworach uchwyty są radełkowane, co pomaga stabilnie utrzymać nawet duży ciężar.

4. Wszechstronność. Belka może być używana nie tylko do tradycyjnego wyciskania, ale także stanowić obciążenie podczas wiosłowania, wykroków czy przysiadów. Rozwija siłę i wytrzymałość nie tylko górnej, ale i dolnej połowy ciała.

Belka do wyciskania "strongman" - specyfikacja:

  • waga: 30 kg
  • średnica: 23 cm
  • długość: 185 cm
  • odległość pomiędzy uchwytami: 58 cm
  • długość tulei na obciążenia: 27 cm
  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm
  • maksymalne obciążenie: 400 kg