Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Chcesz wyposażyć małą siłownię do 500m2?

Ważne wskazówki dla początkujących

Wyposażenie małej siłowni, które zainteresuje i zatrzyma na stałe wielu miłośników aktywności fizycznej, wymaga przemyślanego planu działania. Każdy właściciel siłowni, bez względu na metraż, dąży do sukcesu finansowego, często jest to prostsze, jeśli zakładamy siłownię sieciową. Jak osiągnąć satysfakcjonujące przychody, otwierając małą siłownię do 500m2? Na co zwrócić uwagę, zanim próg obiektu przekroczą pierwsi Klienci? Oto kilka ważnych wskazówek.

Ograniczony budżet i powierzchnia siłowni a komfort użytkowników

Wielu Klientów planujących otwarcie niedużej siłowni napotyka na dwie przeszkody: budżet z limitem i ograniczony metraż obiektu. Warto więc dokładnie przeanalizować jaki sprzęt treningowy kupić i jak go optymalnie ustawić w lokalu. Należy priorytetowo traktować zapewnienie maksymalnego komfortu ćwiczącym, przy optymalnym wykorzystaniu całej powierzchni. Jako że specjalizujemy się w wyposażaniu małych siłowni do 500m2 od kilkunastu lat, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dobre zagospodarowanie każdego centymetra lokalu i jakie znaczenie z punktu finansowego ma zakup odpowiednich maszyn do siłowni.

Sprawdzony sprzęt do siłowni, którego chcą ćwiczący

Zakup sprzętu do siłowni „na szybko” lub najtańszym kosztem, bez analizy rynku i wiedzy o tym, jakie maszyny do ćwiczeń cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników to prosta droga do porażki. Zainteresowanie Klientów zapewnią tylko odpowiednio dobrane maszyny sprawdzonych producentów. Wiemy, że to wymaga czasu i zaangażowania, ale nie można tutaj iść na skróty. Nieprzemyślane decyzje i zakup sprzętu do siłowni np. pod wpływem reklamy, czy dużej promocji paradoksalnie może wiele kosztować i spowodować odpływ, a nie przypływ Klientów. W takim razie, jak to zrobić z głową? Chętnie pomożemy wszystkim osobom, które dążą do tego, aby ich nowa siłownia zyskała status najbardziej atrakcyjnego obiektu w okolicy.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu - z naszą pomocą zainwestujesz w optymalny sprzęt dopasowany do powierzchni siłowni i Twoich możliwości finansowych. Wiedz, że rozmowa jest w 100% bezpłatna. Możesz liczyć na nasze zaangażowanie i przejrzystą współpracę. Oferujemy opiekę, umowę serwisową i jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów. Nie wiesz, jak zdobyć środki na finansowanie? Możemy Ci w tym pomóc, zadzwoń i porozmawiajmy o szczegółach.