Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Pas treningowy tekstylny art. nr NFTYBATE

Prezentowany pas treningowy wykonany jest ze wzmocnionego materiału tekstylnego. Sprawdzi się podczas ćwiczeń z wolnymi ciężarami, podczas których chcesz zapewnić dodatkowe wsparcie swoim plecom.

 

karta produktu - pobierz

 

Opis produktu

Pas treningowy to sprzęt używany głównie podczas ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Podobnie jak w przypadku pasów skórzanych, zwiększa ciśnienie w jamie brzusznej, dzięki czemu ćwiczący ma lepiej ustabilizowane mięśnie core i może podnosić większe ciężary.

Pas tekstylny zapewnia większą mobilność i elastyczność, niż skórzane pasy treningowe, kosztem nieco mniejszej stabilności. Jest też od nich znacznie tańszy.

Pas treningowy tekstylny – podstawowe zalety

Sprawdzi się przede wszystkim podczas dwuboju i klasycznego treningu siłowego, bo ma wąski przód. Dzięki temu łatwiej będzie Ci przyjąć niską pozycję np. podczas rwania. Tył pasa jest wystarczająco szeroki, by dobrze wspierał odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Pas jest wykonany z tkaniny, która zapewnia lepszą wentylację niż skóra. Ma wzmocnione szwy, co gwarantuje jego trwałość.

Jest zapinany na szeroki rzep, który wytrzyma nawet duże napięcia. Klamra jest dodatkowo przeszyta, aby należycie spełniała swoje zadanie.

Występuje w wielu długościach i każdy użytkownik może wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar. Dzięki zapięciu na rzep regulacja długości jest bardzo precyzyjna, więc nawet jeśli Twoja sylwetka zmieni się wraz z postępem treningów albo założysz na trening grubszą bluzę, łatwo go dopasujesz.

Ma grubą, miękką wyściółkę, więc trening będzie nie tylko efektywny, ale też komfortowy.