Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Osłona na gryf art. nr 512600

Producent: Eurosport-fitness

Osłona na gryf to akcesorium do treningu siłowego, które poprawia komfort ćwiczeń ze sztangą i sprawia, że chętniej do nich wracasz, a dzięki temu szybciej robisz postępy. Chroni kark, biodra czy ramiona przed otarciami i siniakami.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Ochraniacz na kark i biodra – komfortowy trening siłowy w każdych warunkach

Dzięki tej osłonie możesz uniknąć siniaków, otarć i zadrapań, które potrafią być bardzo bolesne i mogą dokuczać podczas kolejnych treningów. Używaj jej podczas przysiadów, hip thrustów, wykroków czy zakroków.

Osłona przyda Ci się także wtedy, kiedy nie lubisz czuć na karku, biodrach czy ramionach dotyku zimnego metalu – jest obszyta materiałem, który zawsze ma przyjazną dla ciała temperaturę.

Prezentowana osłona ma uniwersalny rozmiar, więc pasuje do wszystkich typów gryfów – olimpijskich, używanych do treningu body pump czy cross treningu.

Zakłada się ją szybko i łatwo, bo ma zapięcie na rzep. Taśma rzepowa naszyta jest jest na całej długości oslony, więc nie boj się – nie rozepnie się nawet w trakcie bardzo intensywnych ćwiczeń.

Załóż na sztangę naszą osłonę i ciesz się wygodą podczas treningu, nawet jeśli dźwigasz duże ciężary!

A jeśli potrzebujsze innych akcesoriów do treningu siłowego, sprawdź naszą ofertę, napisz lub zadzwoń - chętnie doradzimy.

Wymiary osłony na gryf:

  • długość: 45 cm
  • średnica: 8 cm.