Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Recumbent bike RB500
23/08/2016
E520 Evolution Commercial FluidRower
25/08/2016

Xg-10 Pro


DKN.comPlatforma wibracyjna Xg-10 Pro  firmy DKN przeznaczony jest do użytku intensywnego. Przeznaczona wielu w ciągu dnia. Platforma ta wyposażona jest w silnik prądu zmiennego z falownikiem, stosowany w komercyjnych urządzeniach.

SKU: Xg-10 Pro. Kategorie: , , . Producent:

Platforma wibracyjna DKN Xg-10 Pro  to wyjątkowo przydatny przyrząd do ogólnego masażu całego ciała i ćwiczeń wspomagających rzeźbienie sylwetki oraz spalanie tłuszczu. Innowacyjna konstrukcja pozwala na ustawienie na niewielkiej powierzchni niezwykle funkcjonalnego masażera.

Masażer Xg-10 Pro stworzony został z myślą o ćwiczeniach, masażu oraz relaksie jego użytkowników. Urządzenie przeznaczone jest do zastosowania domowego i dlatego producent zadbał o kompaktowe rozmiary całej platformy. Podstawa zajmuje powierzchnię jedynie 42 x 85 centymetrów a pionowa kolumna z intuicyjnym panelem sterującym mierzy sobie 140 centymetrów. Całe urządzenie waży zaledwie 78 kilogramów.

Waga użytkownika mogącego bezpiecznie korzystać z masażera Xg-10 Pro to maksymalnie 150 kilogramów. Sama platforma masująca ma powierzchnię 50 x 70 centymetrów. Napęd stanowi silnik elektryczny o mocy 3.2 K/N, 11G. Niezwykła cechą tego urządzenia jest fakt, że masuje ono w trzech płaszczyznach.

Masażer pionowy DKN Xg-10 Pro wyposażony został w panel z graficznym wyświetlaczem, hypoalergiczne uchwyty oraz ergonomiczną i miękką osłonę na głowę z miękkiej pianki – wykorzystywana jest ona w czasie ćwiczeń na siedząco. Ekran sterujący pracuje w technologii LCD.

Platforma wibracyjna Xg-10 Pro oferuje 12 predefiniowanych programów treningowych oraz zestaw specjalnych pasów masujących. Wysoki komfort zapewnia również bardzo wygodna mata na platformie.

Ten unikalny produkt marki DKN przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie możliwość bezproblemowego i samodzielnego masażu całego ciała we wszystkich płaszczyznach. Stosowanie masażu w warunkach domowych pozwala uniknąć drogich i stresujących wizyt u zawodowych masażystów. Systematyczne stosowanie urządzenia gwarantuje poprawę jędrności ciała, skuteczną walkę z cellulitem i możliwość rozluźnienia i regeneracji mięśni po wyczerpujących treningach siłowych lub kondycyjnych.

Maksymalna waga użytkownika
Waga
Wymiary

42 x 85 x 140 cm

Certyfikat

EN 957, CE

Silnik

AC, 3.2 K/N, 11 G

Opór

20-50 Hz

Programy treningowe

12

Technical data

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This