Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Mata fitness ESF w rolkach
30/08/2016
Anti-Burst Core-Fit Exercise Ball
30/08/2016

TPE Deluxe Yoga Mat


Model ten wykonano z pianki TPE wolnej od Latexu o wyjątkowej fakturze, która jest przyjemna, miękka w dotyku i idealnie sprawdza się podczas treningu w stabilnej pozycji, np. jogi, brzuszków czy innych ćwiczeń siłowych. Jako że w jej wnętrzu ulokowano siatkę zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i rozdarcie, możesz jej używać nawet codziennie, a także podczas wycieczek turystycznych i noclegów pod namiotem. Poza tym użyta technologia gwarantuje, że mata nie odkształci się pod wpływem nacisku, więc masz pewność, że użyjesz jej wielokrotnie w różnych sytuacjach.Dodatkowo Mata nie wchłania wilgoci

Mata ZIVO z pewnością sprawdzi się doskonale w każdych warunkach, gdyż jej unikalna powierzchnia uniemożliwia ślizganie się z obu stron materiału: zarówno maty po podłożu, jak i ciała na macie. Każdy Twój trening będzie też zawsze wygodny, bezpieczny dla kolan czy kręgosłupa, niepowodujący dyskomfortu niezależnie od wybranej pozycji, ponieważ grubość maty jest perfekcyjnie wymierzona – ani za duża, ani za mała.

Trening, czy to w domu, czy w klubie fitness, zawsze powinien być komfortowy i bezpieczny. Z matą taki właśnie jest!
• Wymiar: 61×173cm
• Kolor: czarny
• Grubość 6mm

SKU: TPE DELUXE YOGA MAT. Kategorie: , , .

ZIVA Studio

Kolekcja Studio to seria produktów o unikatowym designe firmy ZIVA, powstałe w wyniku gorliwego dążenia do scalenia charakterystycznego wyglądu z funkcjonalnością. Wykorzystują nowe technologie wraz z najwyższej jakości materiałami, aby stworzyć linie, najlepszych ciężarów oraz systemów przechowywania sprzętu dostępnych obecnie na rynku.

Produkty uretanowe ZVO Evolution Series mają 3-letnią gwarancję.

Wyroby gumowe ZVO Evolution Series i akcesoria mają 1 rok gwarancji.

Produkty z serii ST Performance magazynowe mają 10 letnią gwarancję.

Wszystkie stojaki Ziva i ławki. Przetestowane i certyfikowane przez SGS, EN957-1: 2005

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This