Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Latex Aerobic Band
30/08/2016
Abdominal Pad
30/08/2016

Step Eurosport


Kolor = czarny/szary
Powierzchnia stepu wynosi: 93 x 36 x 25 cm

 

SKU: Step Eurosport Art. No. ASL-503. Kategorie: , , . Producent:

Step Eurosport

oferuje trzy opcje regulacji wysokości: 15, 20 i 25 cm. Pozwala to określić poziom trudności ćwiczeń. Zmianę wysokości można łatwo dokonać za pomocą dołączenia bloczków. Powierzchnia stepu wynosi: 93 x 36  cm, a w związku z tym nadaje się do treningu areobowego. Dzięki swojej wadze i zwartej budowie jest bardzo stabilna i nadaje się do wzmocnienia mięśni nóg i nie tylko.

Step to prosty w budowie ale niezwykle skuteczny przyrząd fitness bez którego trudno byłoby wyobrazić sobie trening aerobowy. Stepy fitness posiadają możliwość regulacji wysokości, w postaci specjalnej dostawki lub rozkładanych nóżek – większa wysokość stepu, to wyższy stopień trudności ćwiczeń.  Stepy do aerobiku poprawiają kondycję całego ciała – regularne ćwiczenia za ich pomocą sprzyjają wzmocnieniu mięśni i zwiększeniu ruchomości stawów. Nie są jednak polecane osobom, które mają problemy z kręgosłupem.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This