Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

RT500 Treadmill
23/08/2016
CS600 Treadmill
23/08/2016

CS650 Treadmill


TRUEDoskonale rozumiemy, że do rozwijania biznesu i zapewnienia klientom satysfakcji z osiąganych sukcesów, potrzebny jest najwyższej jakości, niezawodny sprzęt. Projektując nasze produkty, zawsze mamy to na uwadze. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu, wiemy na czym polega dostarczanie sprzętu cardio wysokiej jakości. Zaawansowany proces produkcji, począwszy od projektu po etap testów, sprawia, że produkty firmy TRUE należą do klasy premium.

Pliki do pobrania:

Doskonale rozumiemy, że do rozwijania biznesu i zapewnienia klientom satysfakcji z osiąganych sukcesów, potrzebny jest najwyższej jakości, niezawodny sprzęt. Projektując nasze produkty, zawsze mamy to na uwadze. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu, wiemy na czym polega dostarczanie sprzętu cardio wysokiej jakości. Zaawansowany proces produkcji, począwszy od projektu po etap testów, sprawia, że produkty firmy TRUE należą do klasy premium.

Światowy lider w produkcji sprzętu cardio wagi ciężkiej. Urządzenia są objęte 5-cio letnią gwarancją

Mając za sobą ponad 30 lat doświadczeń w innowacyjności, firma TRUE do dziś jest uważana za najlepszego producenta urządzeń cardio, pod względem jakości i wytrzymałości. Pierwotnym założeniem firmy sprzed 30 lat, było konstruowanie najlepszego na świecie sprzętu fitness. To założenie obowiązuje do dziś przy konstruowaniu wszystkich urządzeń i to zarówno pod względem biomechaniki jak i technologii odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort osób ćwiczących. Celem True jest bycie liderem w dziedzinie technologii, innowacyjności, wydajności, bezpieczeństwa oraz stylu. Dowodem realizacji takiej polityki są liczne nagrody potwierdzające, iż firma TRUE stanowi wzór do naśladowania w produkcji urządzeń cardio. W przypadku innowacyjności warto wspomnieć, że to właśnie TRUE zawdzięczamy program Heart Rate Control

Gwarancja komercyjna – 5 lat

Użytkowanie sprzętu w klubach fitness i siłowniach, klubach sportowych, szkołach i uczelniach, jednostkach i szkołach Policji oraz Wojska.

Gwarancja inna

Gwarancja podparta odpowiednim dokumentem podpisanym przez obydwie strony, którego treść reguluje warunki i długość gwarancji.

[ultimate_heading main_heading="Monitor Emerge" spacer="line_only" spacer_position="middle" line_height="1" line_color="#75cdde" margin_design_tab_text=""][/ultimate_heading]
eurosport-fitness_pl_0000_commercial_console_led_pl_strona_1
eurosport-fitness_pl_0001_commercial_console_led_pl_strona_2
[ultimate_heading main_heading="Monitor Escalate" spacer="line_only" spacer_position="middle" line_height="1" line_color="#75cdde" margin_design_tab_text=""][/ultimate_heading]
eurosport-fitness_pl_0002_commercial_console_tft_pl_strona_1
eurosport-fitness_pl_0003_commercial_console_tft_pl_strona_2
[ultimate_heading main_heading="Monitor Transcend" spacer="line_only" spacer_position="middle" line_height="1" line_color="#75cdde" margin_design_tab_text=""][/ultimate_heading]
eurosport-fitness_pl_0004_commercial_console_touch_screen_pl_strona_1
eurosport-fitness_pl_0005_commercial_console_touch_screen_pl_strona_2

Zasilanie 110V/20A, 220V Opcjonalnie
Przewód zasilający 12' (3.7M)
Silnik 5 HP AC Moc Szczytowa
Silnik podnoszeniar 1,000 lbs.
Czujnik prędkośći Optyczny
Blat Dwustronny 1 (0.8 cm)
Pas Siegling Multi-Ply z powłoką PCV
Wałki 3 (8 cm) z uszczelnionymi łożyskami
Rama Stal spawana wysokiej jakości
Smarowanie Silax
Zakres prędkości 0.5 do 12.0 MPH (0.8 do 19.3 km/h)
Regulacja nachylenia +/- Regulacja nachylenia +/- 0% do 15%, (Opcjonalnie -3% do 15%)
Szybki dostęp do ustawień Regulacja prędkości i nachylenia umieszczona na uchwytach, szybki start / stop.
Poręcze Stabilne poręcze z profilowanymi, gumowymi uchwytami niepochłaniającymi wilgoci
Dotykowy pomiar tętna TAK
Bezprzewodowy pomiar tętna Kompatybilny z systemem Polar®
Dostępne wyświetlacze Transcend16, Transcend10, Escalate15, Escalate9, Emerge
Klucz bezpieczeństwa Standard
Wydłużone poręcze Standard
Szerokie listwy boczne Standard
Wykrywanie użytkownika User Present Detection™
Akcesoria Uchwyt na bidon, pojemnik na akcesoria, podstawka pod tablet
Wymiary 82L x 33.8W (208 cm x 86 cm)
Powierzchnia biegowa 60L x 22W (152 cm x 56 cm)
Waga maszyny 420 lbs. (191 kg)
Waga przesyłki 462 lbs. (210 kg)
Max. waga użytkownika 500 lbs. (226 kg)
Wysokość stopnia 7 (17 cm)
9 Transport
2 kółka w przedniej części urządzenia Rodzaj gwarancji
Komercyjna

Od dziś nie będziesz się nudzić podczas ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać nowe miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, jednocześnie ćwicząc i pokonując nowe tereny. Prawdziwe jak najbardziej realne trasy zostały stworzone przez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwarzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w górę lub dół do miejsca przeznaczenia adekwatnie do pokonywanej trasy. Wycieczkę dodatkowo wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników lub słuchawek.

Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora. 

Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision mają możliwość wyświetlania filmów i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy oraz American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w przypadku urządzeń firmy Horizon, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

Dodatkowe trasy można dokupić  w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB):

PAKIET A

Tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica “Gastown” w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość doświadczyć każdego rodzaju terenu.

Pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA)

 PAKIET B

Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech  w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten zestaw ukazuje majestatyczność przyrody i bogactwo historii na każdym kroku.

Pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA)

PAKIET C

Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

Pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy)

PAKIET O

Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doświadczyć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które na pewno warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

Pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA)

CS650 Commercial Treadmill Product Sheet
Programming Guide – CS900, CS650, CS600, CS400 Treadmills
CS650, CS600 Commercial Treadmill Owner’s Manual – English

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This