Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

ZIVA Bulgarian Bag
30/08/2016
Szafa skrytkowa
30/08/2016

ZIVA 3 In 1 Wood Plyo Box


Skrzynia do treningu funkcjonalnego, crossfit, skakania, ZIVA PRO • FT

Skrzynia została wykonana z mocnej wytrzymałej sklejki wysokiej jakości o grubości 18 mm aby mogła wytrzymać intensywny trening funkcjonalny. Na bokach skrzyni znajdują się profilowane uchwyty do łatwego przenoszenia i ustawienia odpowieniej wysokości do treningu wyskoku.

• Wymiary skrzyni: 760 x 610 x 510mm
• grubość płyty: 18 mm
• 3 w 1 konstrukcja pozwala na trzy różne wysokości w jednym pudełku

SKU: 3 In 1 Wood Plyo Box. Kategorie: , , . Producent:

ZIVA Performance PRO • FT

Wydajany Trening Funkcjonalny

Funkcja: normalna lub charakterystyczna akcja czegokolwiek

Wielu entuzjastów fitness, trenerów i firm korzysta z popularnego terminu „funkcjonalny” do ćwiczeń i rynku produktów do przemysłu bez zrozumienia co to słowo oznacza i dlaczego jest ono używane.

Wydajność: działanie lub funkcjonowanie, zwykle w odniesieniu do skuteczności

W ZIVA, zdajemy sobie sprawę, że kiedy ludzie mówią o funkcji w odniesieniu do ćwiczeń, mówimy o wysokiej wydajności, i dlatego nazwaliśmy naszą funkcjonalną linie PRO • FT.

Z linią sprzętów  ZIVA PRO • FT , masz dostęp do narzędzi potrzebnych do skutecznego wyposażenia klubów, hoteli i sal gimnastycznych w produkty wysokiej trwałości, zorientowanych wokół ćwiczeń na wydajność.

Z  ZIVA PRO • FT linia sprzętów związanych z treningiem funkcjonalnym, masz dostęp do narzędzi potrzebnych do skutecznego wyposażenie klubów, hoteli i sal gimnastycznych w produkty wysokiej trwałości zorientowanych wokół ćwiczeń na wydajność.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This