Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

TwistLock Dumbbells

DKN Floor Mat
23/08/2016
Rubber Hex Dumbbells
23/08/2016

TwistLock Dumbbells


DKN.comHANTLE Z REGULOWANYM OBCIĄŻENIEM DKN TwistLock dają niezrównaną różnorodność ćwiczeń w zaciszu własnego domu! Ta opatentowana technologia umożliwia regulacje wagi poprzez prosty system skrętu uchwytu hantli Twist and Go! Nigdy nie trzeba odrywać rąk z hantlami – brak gałki, szpilki, ani dzwigni. Wystarczy umieścić każdy hantle w uchwycie i przekręcić uchwyt do żądanego wyboru wagi.

SKU: TwistLock Dumbbells. Kategoria: . Tagi: , , .

HANTLE Z REGULOWANYM OBCIĄŻENIEM DKN TwistLock dają niezrównaną różnorodność ćwiczeń w zaciszu własnego domu! Ta opatentowana technologia umożliwia regulacje wagi poprzez prosty system skrętu uchwytu hantli Twist and Go! Nigdy nie trzeba odrywać rąk z hantlami – brak gałki, szpilki, dźwigni. Wystarczy umieścić hantle w uchwycie i przekręcić uchwyt do żądanego wyboru wagi.

Twistlock wygląda jak hantle z siłowni, w użyciu czują się jak hantle z siłowni i dostarczą wyniki jak komercyjny zestaw hantli z siłowni. Perfekcyjnie wyważone hantle Twistlock dostępne są w podstawowych rozmiarach jak w stylu hantli z siłowni.

  • Bardzo wygodna i szybka zmiana obciążenia co 2.5kg
  • Możliwe ustawienia wagi : 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20 kg
  • Tylko jeden przycisk zwalniający blokadę obciążeń
  • Specjalny zaprojektowany uchwyt gryfu zapewnia optymalny komfort i wygodę w trzymaniu hantli
  • W komplecie stojak
  • Funkcjonalny stojak zapewni wygodne używanie hantli
Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This