Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Tri-Fold Exercise Mat

DKN Rotating Push-Ups
23/08/2016
DKN High Impact Floor Protection Mat (6)
23/08/2016

DKN Tri-Fold Exercise Mat


DKN.comNajwyższej jakości mata przeznaczona do komercyjnego stosowania w klubach fitness lub do użytku domowego. Mata zapewnia doskonałą amortyzację i jest składana dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Mata jest bardzo gruba (3 cm grubości) dzięki czemu zapewnia dosonałą amortyzację. Bardzo łatwa w czyszczeniu. Najwyższy model maty w swojej klasie przy bardzo atrakcyjnej cenie!

SKU: Tri-Fold Exercise Mat. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

MATA TRENINGOWA Tri-Fold DKN

Maty treningowe posiadają różnorodne kształty i rozmiary, które są dostosowane do różnych rodzajów treningów. Wybór odpowiedniej maty jest bardzo ważny dla każdej osoby często wykonującej ćwiczenia fitness. Zastosowanie maty jest często niezbędne dla takich aktywności jak joga czy pilates. Maty wykonywane są z różnorodnych materiałów, posiadają różną grubość i powierzchnię aby dostosować się do potrzeb użytkownika.

Idealna do pilates, aerobiku, jogi, ogólnych ćwiczeniach fitness, itp …

Najwyższej jakości mata przeznaczona do komercyjnego stosowania w klubach fitness lub do użytku domowego. Mata zapewnia doskonałą amortyzację i jest składana dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Mata jest bardzo gruba (3 cm grubości) dzięki czemu zapewnia doskonałą amortyzację. Bardzo łatwa w czyszczeniu. Najwyższy model maty w swojej klasie przy bardzo atrakcyjnej cenie!

Wymiary

180 x 60 x 3 cm

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This