Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Suspension Trainer

DKN Power Bands
23/08/2016
DKN Ab Traction
23/08/2016

DKN Suspension Trainer


DKN.comĆwiczenia z pomocą pasów DKN Suspension Trainer angażują wiele grup mięśniowych, gdyż nie jest możliwe całkowite wyizolowanie i ćwiczenie tylko jednej grupy mięśniowej. Największą korzyścią treningu w zawieszeniu jest pobudzanie do pracy mięśni stabilizujących. Powoduje to znaczne wzmocnienie wiązadeł co chroni przed możliwymi kontuzjami podczas wykonywania niekontrolowanych lub nietypowych ruchów kończyn.

SKU: Suspension Trainer. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Ergonomiczne, gumowe uchwyty są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Zapewniają wzmocnienie chwytu podczas wysiłku o wzmożonej potliwości. Karabińczyk jest odporny na korozje, posiada blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą. Granicę dla zakresu ruchu wyznacza pętla zabezpieczająca, z wzmocnionego poliestru przemysłowego, z wbudowanym systemem antypoślizgowym.

Ćwiczenia z pomocą pasówDKN Suspension Trainer angażują wiele grup mięśniowych, gdyż nie jest możliwe całkowite wyizolowanie i ćwiczenie tylko jednej grupy mięśniowej. Największą korzyścią treningu w zawieszeniu jest pobudzanie do pracy mięśni stabilizujących. Powoduje to znaczne wzmocnienie wiązadeł co chroni przed możliwymi kontuzjami podczas wykonywania niekontrolowanych lub nie typowych ruchów kończyn.

W opakowaniu:

  • DKN Suspension Trainer z gumowymi uchwytami,
  • przewodnik „Jak zacząć”,
  • zawieszka na drzwi
  • opaska silikonowa na rękę
  • uchwyt na drzwi
  • taśma umożliwiająca zawieszenie w dowolnym miejscu
  • taśma przedłużająca
  • woreczek na sprzęt

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This