Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Leg Ext Curl/Preacher Curl Attachment
23/08/2016
DKN Suspension Trainer
23/08/2016

DKN Power Bands


DKN.comGumy treningowe typu Power Band umożliwiają kompleksowy trening całego ciała. Są doskonałym przyrządem umożliwiającym trening szybkościowy, wydolnościowy oraz siłowy. Gumy te są również często wykorzystywane do ćwiczeń rozciągających oraz rehabilitacyjnych. Możne je również z powodzenie używać w celu wspomagania podczas podciągania na drążku oraz innych ćwiczeniach wymagających asysty. Prezentowane gumy zostały wykonane z doskonałej jakości lateksu dzięki czemu są odporne na rozerwania oraz utratę swoich właściwości podczas intensywnych treningów.

SKU: Power Bands. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Specjalistyczne gumy wykorzystywane głównie w sporcie wyczynowym, a dokładniej w przygotowaniu sportowym (motorycznym). Ponadto gumy świetnie nadają się do treningu technicznego np. nauki podciągania na drążku. Ogromną zaletą tego sprzętu jest to, iż ten model jest bardzo wytrzymały i w odróżnieniu od innego rodzaju gum nie niszczy się tak szybko.

Dostępne są w trzech poziomach oporu, ustalonych przez grubości i szerokości pasma. Każda guma ma moc 104 cm długości pętli (całkowita długość 208 cm).
Maksymalne rozciągniecie wynosi 250%.

DKN Power Bands są użyteczne przy:
• Trening siłowy
• szkolenia Prędkości
• Trening Funkcjonalny
• Szkolenie Elastyczności
• Crossfit
• Rehab

Średnie – zielone: 104cm (D) x 45 mm (szer) x 5.5mm (G) / Max siła naciągnienia 55 kg
Mocny – czarny: 104cm (D) x 65mm (szer) x 5.5mm (G) / Max siła  80 kg
X-Mocny – fioletowy: 104cm (D) x 85mm (szer) x 5.5mm (G) / Max siła naciągnienia 105 kg

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This