Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Inversion table

DKN High Precision Digital Scale
23/08/2016
Wrist and ankle weights
23/08/2016

DKN Inversion table


DKN.comŁawka grawitacyjna DKN to propozycja, która umożliwia użytkownikom skorzystanie z przyrządu gwarantującego możliwość wykonywania wielu rodzajów efektywnych ćwiczeń ogólnorozwojowych. Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość dopasowania jego ustawień do indywidualnych potrzeb każdego sportowca.

SKU: Inversion table. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Ławka grawitacyjna DKN to propozycja, która umożliwia użytkownikom skorzystanie z przyrządu gwarantującego możliwość wykonywania wielu rodzajów efektywnych ćwiczeń ogólnorozwojowych. Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość dopasowania jego ustawień do indywidualnych potrzeb każdego sportowca.

Ławeczka grawitacyjna DKN stworzona została z myślą o zastosowaniu domowym i przystosowana jest do potrzeb odbiorców ceniących sobie możliwość ćwiczenia w zaciszu własnego mieszkania – z dala od tłumnych i drogich siłowni czy klubów fitness. Niezwykle cenną opcją jest też możliwość złożenia konstrukcji po zakończonych ćwiczeniach i przeniesienia jej w inne miejsce. Pomaga w tym system łatwego demontażu oraz niska waga.

Ławka grawitacyjna do ćwiczeń DKN to urządzenie regulowane i wyposażone w specjalne podkładki pod nogi z wyściółką gąbkową. Ergonomiczne oparcie pokryto skóropodobną tkaniną o dużej odporności na pot, przetarcia i zabrudzenia.

Ławeczka do ćwiczeń w domu nie zajmuje wiele miejsca. Wysoko wytrzymała rama stalowa pozwala bezpiecznie ćwiczyć. Estetyczne wykonanie i trwałe wykończenie zabezpiecza przyrząd przed szpecącymi uszkodzeniami, zarysowaniami i przetarciami – to sprawia, że z pewnością chętnie korzystać będę z niej esteci i miłośnicy bardzo wysokiej jakości wykonania.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This