Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN High Impact Floor Protection Mat (6)

DKN Tri-Fold Exercise Mat
23/08/2016
DKN Floor Mat
23/08/2016

DKN High Impact Floor Protection Mat (6)


DKN.comMata składana typu puzzle DKN High Impact przygotowana została do użytku domowego i komercyjnego. Bardzo wysoka jakość wykonania sprawia, że maty tego typu można z powodzeniem instalować w profesjonalnych siłowniach i klubach fitness.

6 sztuk po 60 x 60 cm, i grubości  12 mm.
Całkowita powierzchnia pokrycia  1.8 m x 1.8 m, lub 2.16 m².

SKU: High Impact Floor Protection Mat (6 pcs). Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Mata składana typu puzzle DKN High Impact przygotowana została do użytku domowego i komercyjnego. Bardzo wysoka jakość wykonania sprawia, że maty tego typu można z powodzeniem instalować w profesjonalnych siłowniach i klubach fitness.

Modułowa mata do ćwiczeń DKN High Impact jest niezwykle prosta w montażu – w komplecie znajdują się cztery elementy, które można dowolnie ze sobą łączyć za pomocą specjalnie zaprojektowanych wpustów. Każda część ma wymiary 60 x 60 centymetrówi, co pozwala z pomocą jednego zestawu pokryć kwadrat o wymiarach 120 x 120 centymetrów.

Mata-Puzzle DKN High Impact ma grubość 12mm stanowi doskonałą izolację od zimnej i twardej posadzki. Powierzchnia maty wykonana została w trwałego i nietoksycznego tworzywa polietylenowego. Bardzo duża trwałość, łatwość czyszczenia i niepodatność na działanie potu oraz wilgoci powodują, że ten wyjątkowy produkt znajduje zastosowanie nawet w miejscach narażonych na trudne warunki użytkowania.

6 sztuk po 60 x 60 cm, i grubości  12 mm.
Całkowita powierzchnia pokrycia  1.8 m x 1.8 m, lub 2.16 m².

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This