Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Pilates Ring
23/08/2016
DKN Fitness Gloves
23/08/2016

Gymball


DKN.comPiłka gimnastyczna DKN przeznaczona jest do ćwiczeń równoważnych, poprawy elastyczności ciała, treningów korekcyjnych i rehabilitacyjnych oraz ćwiczeń jogi, pilates, fitness i wielu innych.

SKU: Gymball. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Piłka gimnastyczna DKN przeznaczona jest do ćwiczeń równoważnych, poprawy elastyczności ciała, treningów korekcyjnych i rehabilitacyjnych oraz ćwiczeń jogi, pilates, fitness i wielu innych.

Piłka gimnastyczna DKN ma średnicę 65 centymetrów i nadaje się do użytku przez osoby o średnim wzroście (od 158 do 178 centymetrów). Specjalna konstrukcja i wysoko wytrzymała guma dają jej ogromną wytrzymałość – przyrząd może znieść obciążenie dynamiczne do 250 kilogramów i cechuje się wysoką odpornością na przebicia. Waga piłki to 1320 g

Piłka gimnastyczna DKN posiada powierzchnię antypoślizgową, która stabilnie trzyma się podłoża i zapewnia dobry kontakt ciała z przyrządem. Ma wiele zastosowań i pomoże w trakcie klasycznych ćwiczeń jogi lub fitness, wzmocni mięśnie grzbietu oraz brzucha, poprawi koordynację ruchową i refleks.

Doskonała jakość wykonania i wykorzystanych materiałów zapewniają, że piłka DKN będzie służyć przez bardzo długi czas i pozwoli cieszyć się efektywnym treningiem w każdych warunkach.

Waga

1320 g

Wymiary

65 cm

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This