Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN High Impact Floor Protection Mat (6)
23/08/2016
TwistLock Dumbbells
23/08/2016

DKN Floor Mat


DKN.comDoskonałej jakości mata podłogowa DKN stworzona została z myślą o posiadaczach sprzętu fitness. Mata może być idealnym podkładem pod wszelkiego rodzaju urządzenia do ćwiczeń – rowerki stacjonarne, orbitreki, bieżnie i ławeczki. Idealne rozwiązanie w przypadku mieszkań w wielorodzinnych blokach lub w przypadku gdy w domu jest małe dziecko.

Wyczyść
SKU: Floor Mat 100 x 140 cm. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Doskonałej jakości mata podłogowa DKN stworzona została z myślą o posiadaczach sprzętu fitness. Mata może być idealnym podkładem pod wszelkiego rodzaju urządzenia do ćwiczeń – rowerki stacjonarne, orbitreki, bieżnie i ławeczki. Idealne rozwiązanie w przypadku mieszkań w wielorodzinnych blokach lub w przypadku gdy w domu jest małe dziecko.

Mata pod sprzęt DKN  z racji swoich wymiarów doskonale pasuje do kompaktowego sprzętu. Mata DKN idealnie sprawdzi się jako warstwa amortyzująca drgania i izolacja akustyczna w czasie ćwiczeń. Dodatkowo stanowić będzie dodatkową stabilizację podłoża, co jest szczególnie ważne w przypadku intensywnie użytkowanych urządzeń.

Gruby podkład  – dość by skutecznie zadba o stan posadzki, która będzie doskonale chroniona przed zarysowaniem i zabrudzeniem w czasie treningu. Po zakończonych ćwiczeniach matę można łatwo zwinąć i schować razem z przyrządem. Mata podłogowa DKN dostępna jest w kolorze czarnym i wymiarach – 100 x 140 cm oraz 100 x 200 cm

Rozmiar

100 x 140 cm, 100 x 200 cm

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This