Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Smith Machine

DKN Power Rack
23/08/2016
DKN Studio 7400
23/08/2016

DKN Smith Machine


DKN.comWorkload

 

Wymiar (DxSxW) 158 x 199 x 209 cm
Maksymalne obciążenie 300 kg
SKU: DKN Smith Machine. Kategoria: . Tagi: , , .

Suwnica Smitha DKN to maszyna niezastąpiona w każdej domowej siłowni. Gwarantuje efektywny trening zróżnicowanych partii mięśniowych. Łożyska liniowe zapewniają suwadłom idealnie płynny ruch w pionie a łożyska kulowe które odpowiadają za ruch względem osi gryfu pozwalają na lekkie i szybkie odłożenie ciężaru na hak asekuracji.

Na wszystkich nogach maszyny zastosowano specjalne okrągłe platformy, które gwarantują, że sprzęt nie będzie przesuwał się podczas ćwiczeń. Dzięki dwóm stabilnym prowadnicom urządzenie pracuje płynnie i cicho nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Czasem zdarza się, że w trakcie treningu przecenimy swoje możliwości i przegrywamy walkę z ciężarem. To zawsze niebezpieczna sytuacja, trudno wtedy o zimna krew i błyskawiczną reakcje. Jeśli nie zdołasz odwrócić gryfu nawet 9 stopni asekuracji to zbyt mało. Używając naszego sprzętu nawet w tak krytycznej chwili jesteś chroniony! Zastosowaliśmy regulowane blokady na suwnicy, które chronią Cię nawet gdy zawiedzie asekuracja. Blokują spadający ciężar, nie przeszkadzają jednak w treningu. Swobodnie wytrzyma nawet wielki ciężar – każda z blokad jest bardzo gruba.

Dzięki prowadzeniu sztangi na suwnicy, możesz odłożyć ciężar jednym ruchem ręki.
Za płynne prowadzenie gryfu odpowiadają dwie, wyposażone w łożyska liniowe prowadnice umieszczone na dwóch solidnych chromowanych.
Podstawa maszyny ma 158 na 199 cm, dzięki czemu urządzenie pozostaje stabilne i nieruchome podczas treningu nawet z dużym obciążeniem.
Zastosowane gumowe stopki na nogach urządzenia wpływają pozytywnie na jego stabilność, masz także pewność, że nie porysuje ono Twojej podłogi.
Hakownica maszyny Smitha została wykonana z blachy o grubości 4 mm i posiada aż trzynaście haków. Dzięki temu możesz zablokować sztangę w dowolnej fazie ćwiczenia.
Urządzenie posiada regulowane w dwunastu poziomach haki asekuracyjne, które umożliwiają wykorzystanie maszyny jako potężnego stojaka pod sztangę.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz ćwiczyć na urządzeniu z wykorzystaniem ławki oraz sztangi.
Maszyna jest wyposażona we wzmocniony gryf olimpijski o długości 220 cm, który został zamocowany na łożyskach kulowych, co w połączeniu z łożyskami liniowymi suwadła, gwarantuje bardzo płynną pracę maszyny.

Rozbuduj swój system o dodatkowe akcesoria, takie jak ławka czy prasa.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This