Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Crossfit Half Rack
23/08/2016
DKN Smith Machine
23/08/2016

DKN Power Rack


DKN.com

Wymiar (DxSxW) 137 x 120 x 216 cm
Maksymalne obciążenie 280 kg
SKU: DKN Power Rack. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Klatka treningowa DKN Power Rack to wysokiej jakości produkt wykonany w zaawansowanej technologii, który umożliwia przeprowadzenie treningu zarówno w domu, jak i w siłowni. Bardzo prosta w obsłudze klatka treningowa posiada uchwyty, które w łatwy i bezpieczny sposób można mocować w dowolnym położeniu, zapewniającym maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Produkt umożliwia między innymi takie ćwiczenia, jak: podciąganie całego ciała w pionie, podciąganie nóg w pozycji wiszącej, pompki klasyczne, podciąganie ze zgiętymi nogami, podciąganie skośnie nogami, podciągnie całego ciała w poziomie.

Klatka posiada haki asekuracyjne, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas ćwiczeń barków czy przysiadów ze sztangą. Można je zamocować od wewnątrz oraz na zewnątrz klatki.

Pręty asekuracyjne zostały wykonane z grubego, pełnego pręta i możesz je regulować w różnych wysokościach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dopasować sprzęt do wykonywanego ćwiczenia oraz swojego wzrostu. Tylko taka konstrukcja zapewni Ci pełne bezpieczeństwo oraz komfort podczas ćwiczeń!

Maszyna została wyposażona w dodatkowy drążek do ćwiczeń, posiadający sześć chwytów: wąski, szeroki oraz chwyt do ćwiczeń mięśni grzbietu. Drążek wykończony jest wygodnymi rączkami, które zapewnią Ci pewny i bezpieczny chwyt.

Klatkę można rozbudować o dodatkowe akcesoria, takie jak ławka czy prasa.

 

Wymiary

137 x 120 x 216 cm

Maksymalne obciążenie

280 kg

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This