Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Air Rower R-320
23/08/2016
DKN Crossfit Half Rack
23/08/2016

DKN R-500


TRENAŻER WIOŚLARSKI AEROMETR DKN TECHNOLOGY R-500

dkn-technology.com

Ten nowoczesny wioślarz R-500 marki DKN TECHNOLOGY usatysfakcjonuje każdego, kto chce zadbać o swoje mięśnie ramion i grzbietu drogą efektywnego treningu. Jedną z głównych zalet produktu jest 16-stopniowa regulacja oporu, którą można dopasować do aktualnych potrzeb. Maszyna wioślarska R500 łączy system oporu magnetycznego i powietrznego połączonego z 12 kg kołem zamachowym.Ten podwójny system zapewnia wyjątkową odporność oraz jakość. Ruch wioślarstwo jest bardzo gładki, prawie niesłyszalny i bardzo naturalny.49.5 cm wysokości siedzenia w R-500 zapewnia ergonomiczną postawę podczas wiosłowania.

 

Adjustable resistance control
Magnetical induction brakesystem
Wireless heart rate control programming 'My zone'
Preprogrammed courses

SKU: DKN R-500. Kategoria: . Tagi: , . Producent:
Jeżeli trening wioślarski w profesjonalnym klubie, na profesjonalnych maszynach, jest tym czego chciałbyś doświadczyć w swojej domowej siłowni, to trenażer R-500 jest urządzeniem, którego właśnie szukasz.
 
DKN R-500 pozwoli Ci przeprowadzić pełnowartościowy trening wioślarski w klubowej jakości, a to dzięki precyzyjnemu układowi napędowemu, który jest kompilacją napędu powietrznego i elektro-magnetycznego. R-500 okaże się skutecznym urządzeniem przy ciężkim treningu z dużymi obciążeniami, jak też podczas rekreacyjnego treningu, gdzie automatyczny system regulacji obciążenia pozwoli Ci precyzyjnie dobrać właściwy opór wyciąganego wiosła.
Wioślarz R-500 wyposażony jest w wielofunkcyjny komputer, który informuje użytkownika o wszystkich niezbędnych parametrach prowadzonego treningu, a dodatkowa funkcjonalność w postaci predefiniowanych programów treningowych pozwala prowadzić trening w sposób powtarzalny. Dodatkową zaletą wioślarza R-500 jest możliwość pomiaru pulsu (bezprzewodowo) z wykorzystaniem pasa telemetrycznego, który jest w komplecie.

Wioślarz DKN R-500 to bardzo mocna, stabilna i kompaktowa – jak na ergometr wioślarski – konstrukcja. W pozycji gotowej do pracy urządzenie posiada wymiary 246 x 45 x 108 cm, ale oferuje także możliwość złożenia – wtedy jego gabaryty to 136 x 45 x 158 cm. Do przesuwania złożonego przyrządu służą zainstalowane, wygodne rolki transportowe.

Waga osoby mogącej korzystać bez przeszkód z przyrządu to aż 150 kg – dzięki wymiarom ramy, używać mogą go osoby o wzroście nawet 2 m. Ergonomiczne, płynnie pracujące siedzisko z łożyskowaniem umieszczone zostało na wysokości 49.5 cm nad podłogą. Odległość pomiędzy regulowanymi podnóżkami wynosi 9 cm.

Wioślarz magnetyczno-powietrzny DKN R-500 posiada zintegrowany komputer treningowy z ekranem umieszczonym na regulowanym wysięgniku. W czasie ćwiczeń odczytać można z niego czas treningu, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, czas na 500 m, moc oraz ilość powtórzeń na minutę oraz puls ćwiczącego.

Do dyspozycji każdego wioślarza oddano 12 profesjonalnych programów treningowych i programy sterowane tętnem. Urządzenie oferuje możliwość zapisania ustawień dla 5 osób. Na podświetlonym na niebiesko ekranie wyświetlane może być jednocześnie 11 funkcji, bez konieczności ich wywoływania lub podświetlania.

Ergometr wioślarski powietrzno-magnetyczny DKN R-500 sprawdzi się w profesjonalnych siłowniach, fitness klubach i klubach sportowych. Bardzo dobra jakość wykonania od renomowanego producenta.

Innowacyjna konstrukcja z anodowanego aluminium:  bardzo lekki i ekstremalnie stabilna.
• Ergonomiczny fotel zaprojektowany na 49,5 cm wysokości zapewnia odpowiednie podparcie i zapobiega uszkodzeniom dolnej części pleców.
• Regulowane podparcie pedału.
• Opatentowany system składania. Proste i łatwe.
• Wyświetlacz top-down, łatwo regulowany dla optymalnego odczytu.
• Wyświetlacz pokazuje czas ćwiczeń, czas / 500 m, zużycie kalorii, ilość ruchów wiosłami, częstości akcji serca i waty.
• 12 Zaprogramowanych tras, wyścigowych i cardio.
• 5 profili użytkowników.

Programy treningowe

12

Maksymalna waga użytkownika
Wymiary

2460 x 450 x 1080 mm

Wymiary produktu złożonego

136 x 45 x 158 cm

Waga

46.5 kg

Certyfikat

CE/EN 957

Profile użytkownika

5

Opór

powietrzny, elektromagnetyczny, 1-16

Waga koła zamachowego

12 kg

Pomiar pulsu

pas telemetryczny do bezprzewodowego pomiaru pulsu

Dodatkowe informacje

Funkcja odpoczynku, Kółka transportowe

Szczegóły techniczne:

 • innowacyjna konstrukcja szyny, która wykonana jest z anodowanego aluminium - lekka a zarazem bardzo wytrzmała konstrukcja
 • ergonomiczny kształt siedziska, które umieszczone jest na wysokości 49,5 cm - zapewnia odpowiednie podparcie
 • koło zamachowe o wadze 12 kg
 • dopuszczalne obciążenie 150 kg
 • regulowane uchwyty na stopy
 • opatentowany system składania do pozycji pionowej
 • regulowany uchwyt komputera pozwala na właściwe ustawienie jego wysokości
 • komputer wyświetla następujące parametry treningowe:
  • czas treningu
  • czas / 500m
  • kalorie
  • ilość powtórzeń
  • puls
  • Watt
 • 12 programów predefiniowanych
Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.
DKN R-500 – Technical data

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This