Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Air Rower R-320

DKN Air Magnetic R-400
23/08/2016
DKN R-500
23/08/2016

DKN Air Rower R-320


TRENAŻER WIOŚLARSKI AEROMETR DKN TECHNOLOGY R-320 Air

dkn-technology.com

R-320 Air Rower jest wyposażony we wszystkie ważne w tego typu urządzeniach funkcje i wiele więcej. Wykorzystywany tylko powietrzny mechanizm oporu ma wielkie korzyści dla naszego zdrowia. Zapewnia dobry trening aerobowy dla całego ciała i zapewnia poziom trudności taki, jak użytkownik wymaga. Podczas korzystania z powietrza jako mechanizmu oporu można zwiększyć lub zmniejszyć opór w zależności od własnych możliwości wysiłkowych, co oznacza, że mają dużo mniejsze szanse na przesadzenia z obciążeniem.

Adjustable resistance control
Auto power generating system

 

SKU: DKN Air Rower R-320. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Domowy ergometr wioślarski DKN R-320 Air Rower to przyrząd charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania oraz dużą funkcjonalnością. Zastosowane przez firmę DKN TECHNOLOGY rozwiązania pozwoliły stworzyć urządzenie, które w warunkach domowej siłowni pozwalają ćwiczyć równie skutecznie co w komercyjnym klubie fitness. Wysoka jakość połączona z dużym bezpieczeństwem i doskonałą estetyką to wszystko czego potrzeba naprawdę wymagającym użytkownikom.

Wioślarz R-320  wykorzystuje w pełni powietrzny system hamowania. Samo urządzenie jest niezwykle lekkie – wytrzymała i stabilna rama wraz z całym oprzyrządowaniem waży w całości zaledwie 39 kilogramów i może być złożona po treningu. Wymiary gotowego do pracy ergometru to 87 centymetry wysokości, 51 centymetrów szerokości i 216 centymetrów długości. Po złożeniu przyrząd ma wysokość 145 centymetrów, 51 centymetrów szerokości i długości 115 centymetrów.

Maksymalna waga użytkownika, który może bezpiecznie korzystać z treningu na wioślarzu R-320 to 120 kilogramów. Dodatkowo zadbano o profesjonalny komputer treningowy z licznikiem. Z pomocą intuicyjnego panelu wybrać można jeden z sześciu programów ćwiczeń – każdy z nich oferuje aż osiem poziomów trudności. Na czytelnym ekranie odczytywać można także najbardziej istotne parametry ćwiczeń: czas treningu, ilość pociągnięć za wiosło na minutę, całkowitą ilość powtórzeń, ilość spalonych kalorii, przebyty dystans.

Wioślarz powietrzny DKN R-320 Air Rower to przyrząd, który jest idealną alternatywą dla bardziej skomplikowanych i ciężkich urządzeń do ćwiczeń kondycyjnych oraz wytrzymałościowych. Ogromną zaletą jest tutaj prostota konstrukcji i wygoda – ergonomiczne siedzisko na wytrzymałej suwnicy oraz komfortowe wiosło i antypoślizgowe podpórki pod stopy gwarantują maksymalną efektywność ćwiczeń.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów i obudowa z wysoko wytrzymałych tworzyw sztucznych to gwarancja doskonałego wyglądu i łatwości pielęgnacji.

 

 

Max waga ćwiczącego: 130 kg
Wymiary: 2160 x 510 x 870 mm
Wymiary po złożeniu: 1150 x 510 x 1450 mm
Waga: 39 kg
Certyfikat: CE/ISO 20957
Opór: Przekładnia bezstopniowa
Generator napędu: powietrzno-oporowy
Ponadto:
– możliwość złożenia
– kółka transportowe
– wyświetlanie: czas, kalorie, dystans, rpm

 

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This