Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Racer Pro
23/08/2016
DKN Air Magnetic R-400
23/08/2016

DKN Z-11D


ROWER SPINNINGOWY MECHANICZNY DKN Z-11D

dkn-technology.com

DKN Z-11D charakteryzują się świetnym designem oraz bardzo dobrą jakością wykonania i trwałymi elementami mechanicznymi. Idea spinningu opiera się na jeździe na rowerach stacjonarnych w zmiennym rytmie oraz pozycji (stojąc, siedząc oraz różnym ułożeniu rąk na kierownicy). Rower spinningowy pozwala zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, zwiększy odporność na stres, wydajność organizmu, wysmuklić mięśnie ud i łydek – spalić tkankę tłuszczową. Wpłynie pozytywnie na rozwój wydolności krążeniowo-oddechowej. Pomoże w zwalczeniu cellulitu.

 

SKU: DKN Z-11D. Kategoria: . Tagi: , , .

Indoor Cycling staje się coraz bardziej popularny – pasjonatów tej aktywności fizycznej przybywa z każdym rokiem i coraz większa rzesza miłośników zdrowego trybu życia marzy o posiadaniu we własnym domu sprzętu umożliwiającego swobodne pedałowanie bez konieczności zwracania uwagi na pogodę czy porę dnia. Aby stać się niezależnym od komercyjnej siłowni i we własnym domu urządzić miejsce do kolarskich przygód potrzebny jest funkcjonalny i bezpieczny ergometr kolarski. DKN Technology wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom i prezentuje jedno ze swych dzieł – rower spinningowy DKN Z-11D.

DKN Z-11D przeznaczony jest do efektywnych i bezpiecznych ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Stabilna konstrukcja stalowa wyposażona została w mechaniczny system oporowy z manualną regulacją stopnia oporu. Płynna i cicha praca mechanizmu jest zasługą wykorzystania doskonale wyważonego koła zamachowego o masie 18.5 kilogramów i klasycznej przekładni łańcuchowej.

Wygoda użytkowania jest bardzo ważna – ergonomiczne siodełko z regulacją w pionie i poziomie pozwala zająć optymalną pozycję za kierownicą i bez zmęczenia oddawać się ćwiczeniom przez wiele długich godzin. Regulacji podlega także wysokość kierownicy wyposażonej w wygodne rękojeści z sensorami dotykowymi pulsometru i kolarskimi „rogami” poprawiającymi komfort i pewność chwytu. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają stabilne stopki antypoślizgowe, które zabezpieczają rower przed przesuwaniem się po posadzce, specjalne pedały z paskami bezpieczeństwa wykonanymi z wytrzymałego tworzywa oraz awaryjny hamulec zatrzymujący prace mechanizmu w dowolnym momencie. Wytrzymałą konstrukcja pozwala ćwiczyć osobom o masie ciała dochodzącej do 120 kilogramów.

Rowerek stacjonarny zajmuje powierzchnię o wymiarach 102 x 48 centymetrów i mierzy sobie 138 centymetrów z maksymalnie podniesioną kierownicą. Waga konstrukcji nie przekracza 42 kilogramów. Specjalny licznik i pulsometr pozwalają na bieżąco śledzić swoje postępy.

Z-11D jest standardowo wyposażony w mocowanie czujnika dla opcjonalnego prędkościomierza.

Opór

podwójny hamulec, Manualny

Napęd

Łańcuch

Maksymalna waga użytkownika

120 kg

Wymiary

102 x 48 x 138 cm

Waga koła zamachowego

18.5 kg

Waga

42 kg

Certyfikat

CE/EN 957 Class H

Dodatkowe Informacje

Regulacja Kierownicy, Regulacja Siodełka, Hamulec awaryjny, kółka transportowe

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.
Z-11D – Technical Specifications

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This