Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN X-Motion
23/08/2016
DKN X-Run
23/08/2016

DKN X-Revolution


ROWER SPINNINGOWY MECHANICZNY DKN X-Revolution
dkn-technology.com

DKN X-Revolution zaprojektowany został na potrzeby użytkowników prywatnych o bardzo wysokich wymaganiach pod względem jakości, funkcjonalności, estetyki oraz bezpieczeństwa użytkowania. Ten wyjątkowy model idealnie sprawdzi się w domowej siłowni i pozwoli efektywnie ćwiczyć kolarstwo oraz prowadzić treningi kondycyjne oraz wytrzymałościowe niezależnie od pory roku czy panującej za oknem pogody.

Rower dodatkowo został wyposażony w kółka transportowe. Wszystkie te zalety, a także nowoczesny design sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą ćwiczyć w swoim domu.

 

 

SKU: DKN X-Revolution. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

Rower spinningowy DKN X-Revolution powstał głównie z myślą o maksymalnie realistycznym odwzorowaniu jazdy na prawdziwym rowerze szosowym. W tym celu zastosowano tutaj mechaniczny system regulacji oporu oraz ramę w wymiarze przypominającym prawdziwy rower wyścigowy. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i duża dbałość o szczegóły zaowocowały stworzeniem przyrządu o wyjątkowych parametrach i właściwościach.

Treningowy rower stacjonarny DKN X-Revolution  to szansa by w domowych warunkach poczuć się prawie tak samo, jak na prawdziwej drodze. 23-kilogramowe koło zamachowe z mechanicznym systemem kontroli obciążenia gwarantuje bardzo naturalne doznania i pozwala dopasować trudność ćwiczeń do konkretnych potrzeb i możliwości każdego użytkownika. Dużą zaletą jest wykorzystanie charakterystycznego dla tej firmy systemu przekładni pasowej Poly-V, która gwarantuje wysoką kulturę pracy mechanizmu oraz redukuje zbędne poślizgi i hałas.

Rowerek stacjonarny DKN X-Revolution posiada szeroki wachlarz regulacji – zarówno wygodne siodełko, jak i ergonomiczna kierownica otrzymały możliwość ustawienia ich pozycji w osiach pionowej i poziomej. Pozwala to na zajęcie wygodnej i optymalnej do treningu pozycji. Antypoślizgowe pedały i stabilna rama gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa – na rowerze ćwiczyć mogą osoby o masie ciała nieprzekraczającej 150 kilogramów.

Wyścigowy rower stacjonarny DKN X-Revolution waży 69 kilogramów – jego wymiary pozwalają umieścić go w niemal każdej przestrzeni: w pokoju, na poddaszu, w garażu lub w piwnicy. Podstawa zajmuje powierzchnie o wymiarach 102 x 62 centymetry, a kierownica wznosi się na wysokość 107 centymetrów.

Opatentowany jedno-przyciskowy system regulacji oporu i dźwignia Quick Safety Stop system awaryjnego hamowania uwalniania niezawodną wydajność dla jeźdźców, podczas gdy 23 kg koło zamachowe z twardej warstwowej stali  o wysokiej gęstości pokryte antystatyczną warstwą niklu zapewnia, że każdy trening będzie intensywny i owocny.

Nowoczesna stylistyka i wykorzystanie bardzo dobrych materiałów i surowców zaowocowało stworzeniem produktu bardzo wysokiej jakości. Zaprojektowany, aby wytrzymać duże obciążenia sił konwencjonalnych. Powierzchnia pomalowana została w modne wzory a rama i wszystkie osłony odporne są na zarysowania, brud oraz zalanie. Czteropunktowe regulowane podpory gwarantują wysoką stabilność a antypoślizgowe stopnie zapobiegają przesuwaniu się przyrządu podczas ćwiczeń i rysowaniu posadzki. Doskonała jakość oraz gwarancja wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania.

X-Revolution jest standardowo wyposażony w mocowanie czujnika dla opcjonalnego prędkościomierza.

Inną opcją, specjalnie zaprojektowane do “X”. Dwustronne Pedały z aluminium (SPD kompatybilne), większa oś CrMo, łożyska wysokiej klasy.

Opór

mechaniczny

Napęd

pas Poly-V

Maksymalna waga użytkownika
Wymiary

102 x 62 x 107 cm

Waga koła zamachowego

23 kg

Waga

69 kg

Certyfikat

EN 957/Class S

Dodatkowe Informacje

Regulacja Kierownicy, Regulacja Siodełka, Hamulec awaryjny

X-Revolution

X-Revolution – Technical Specifications

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This