Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Recumbent RB 4i
23/08/2016
DKN X-Revolution
23/08/2016

DKN X-Motion


ROWER SPINNINGOWY DKN X-Motion

dkn-technology.com

Nowy  X-Motion stworzony został przez firmę DKN do użytku domowego – nie oznacza jednak, że jest to prosta konstrukcja wyposażona jedynie w minimum funkcjonalnych nowinek. To bardzo profesjonalny sprzęt do efektywnego i bezpiecznego treningu cardio, który prowadzić można w zaciszu swojego mieszkania z dala od tłumów i zgiełku oraz w profesjonalnych siłowniach publicznych.

Rower spinningowy DKN X-Motion służy jako użyteczne narzędzie do treningu, ale jest również imponującym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza

Preprogrammed courses
Watt controlled programming
Wireless heart rate control programming 'My zone'
Adjustable resistance control
Adjustable handlebar

 

SKU: DKN X-Motion. Kategoria: . Tagi: , , . Producent:

X-Motion to Nowy rewolucyjny rower spinningowy: www.dkn-xmotion.com

X-Motion stworzony został przez firmę DKN do użytku domowego – nie oznacza jednak, że jest to prosta konstrukcja wyposażona jedynie w minimum funkcjonalnych nowinek. To bardzo profesjonalny sprzęt do efektywnego i bezpiecznego treningu cardio, który prowadzić można w zaciszu swojego mieszkania z dala od tłumów i zgiełku w profesjonalnych siłowniach publicznych.

DKN X-Motion wprowadza patentowe sterowane komputerowo natężenia oporu, beztarciowy opór stosowany jest bezpośrednio na koło zamachowe. Ta przełomowa innowacja umożliwia bogactwo funkcji, które są dostępne za pośrednictwem intuicyjnej dotykowej konsoli TFT.

Konsola pozwala maksymalnie 4 użytkownikom do ustawiania swych indywidualnych profili składających się z wieku, płci, masy ciała i wzrostu. Dane te są następnie wykorzystywane przez komputer do kalibracji informacji zwrotnych, takich jak spalanie kalorii i wykonanej pracy (mierzonej w watach). Komputer treningowy wyposażony jest w 12 gotowych programów z 32 zróżnicowanymi stopniami trudności. Duży dotykowy wyświetlacz TFT służy jako licznik pokazujący podstawowe dane dotyczące ćwiczeń – ilość obrotów pedałami na minutę, osiąganą prędkość, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, czas ćwiczeń oraz pomiar pulsometru.

Program sterujący WATT jest szczególnie przydatny dla rowerzystów, umożliwia ustawienie docelowego poziomu wysiłku, Technologia Inteligentna oblicza wymagany poziom oporu na podstawie prędkości pedałowania, danych z profilu użytkownika i w sposób ciągły co 15 do 30 sekund reguluje opór, aby utrzymać użytkownika na wymaganym poziomie treningu. Docelowy zakres regulacji dostępnych jest od 10 watów do 500 watów najbardziej wymagających!
W sercu X-Motion jest potrójnie wycentrowane aluminiowe 23 kg koło zamachowe, napędzane przez pasek klinowy V-Belt. Wyposażony w wykonane na zamówienie komponenty, aby zapewnić super ciche i gładkie pedałowanie.
X-Motion został zaprojektowany na sprawdzonej platformie następnej generacji z podwójnymi prętami dla zwiększenia stabilności. Wygoda użytkowania to podstawa w przyrządach tworzonych przez DKN  –  otrzymał komfortową kierownicę triatlonową z regulacją w pionie i poziomie oraz ergonomiczne siodełko, które również można ustawiać w dwóch osiach. Na uwagę zasługują profesjonalne dwustronne pedały z zabezpieczającymi noskami i zaczepami do butów z blokami SPD.

Cała konstrukcja zalicza się do przyrządów lekkich – waga rowerka to jedyne 64 kilogramów. Do jego rozstawienia potrzeba też niewiele miejsca – wystarczy odrobina przestrzeni w salonie, na strychu czy garażu. Podstawa zajmuje powierzchnię o wymiarach 190 x 56 centymetrów, a wysokość kierownicy to około 115 centymetrów. Mocna rama może bezpiecznie utrzymać ciężar sportowca ważącego nawet do 150 kilogramów.

Wielką zaletą jest estetyka – rower spinningowy X-Motion stworzony został w oparciu o nowoczesny i bardzo uniwersalny design. Obudowa wykonana została z wysoko wytrzymałych tworzyw sztucznych odpornych na zarysowania oraz zabrudzenia. Dzięki temu urządzenie jest proste w konserwacji i staje się ozdobą każdego mieszkania. Uniwersalna kolorystyka pasuje do każdego wystroju.


Przedstawiamy DKN iRoutes

Podejmij wyzwanie i jedź na niektóre z najbardziej znanych na świecie wypraw. Nowa technologia DKN pozwala Tobie sprawdzić się na częściach rzeczywistych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i śledź mapę w swoim własnym tempie, z funkcją podjazdów i zjazdów. To takie proste: jeździć prawdziwą trasą, ale w zaciszu własnego domu.

Opór
Napęd

Poly V-Belt

Maksymalna waga użytkownika
Wymiary
Waga koła zamachowego

23 kg

Waga
Certyfikat

CE/EN 957 Class H

Programy treningowe

12

Kontrola Wat

10 – 500 Watt

Pomiar pulsu

Bezprzewodowe

Dodatkowe Informacje

Regulacja Kierownicy, Regulacja Siodełka, Hamulec awaryjny, Kółka transportowe,

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

X-Motion

X-Motion – Technical Specifications

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This