Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN X-Run
23/08/2016
DKN Z-11D
23/08/2016

DKN Racer Pro


ROWER SPINNINGOWY MECHANICZNY DKN Racer Pro

dkn-technology.com

 DKN Racer Pro nie tylko wygląda niesamowicie, ale również posiada płynny i cichy system napędu dzięki czemu idealnie imituje naturalną jazdę rowerem szosowym. Rower będzie również praktycznym rozwiązaniem dla profesjonalnych sportowców, którzy wykorzystują tego typu sprzęt do treningu w warunkach domowych. Rower dodatkowo został wyposażony w kółka transportowe. Wszystkie te zalety, a także nowoczesny design sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą ćwiczyć w swoim domu.

 

 

SKU: DKN Racer Pro. Kategoria: . Producent:

 DKN Racer Pro nie tylko wygląda niesamowicie, ale również posiada płynny i cichy system napędu dzięki czemu idealnie imituje naturalną jazdę rowerem szosowym.

DKN Racer Pro jest produktem, który posiada koło zamachowe o wadze 20kg. Perfekcyjnie wycentrowane koło o dużej wirującej masie jest rozwiązaniem, które docenią nawet zaawansowani użytkownicy.

DKN Racer Pro, produkowany przez firmę DKN TECHNOLOGY, jest wykonany z wysokogatunkowej stali, która pokryta jest warstwą trwałej i odpornej na zarysowania farby proszkowej. Konstrukcja rowera spinningowego jest stabilna i nawet przy bardzo dynamicznym treningu zapewnia użytkownikowi wysoki poziom komfortu, a to pozwala mu na skupieniu się w 100% na treningu. Użyte materiały, elementy wykończenia są dobrane w optymalny sposób tak, żeby rower był funkcjonalny i wyglądał estetycznie.

Bezpieczeństwa stosowania: patentowe hamulce V-brake i regulowany naciąg oznacza, że można znaleźć idealny poziom intensywności dla każdego treningu, w razie potrzeby łatwo zatrzymać koło zamachowe, bezpiecznie i wygodnie.

X-Run jest standardowo wyposażony w mocowanie czujnika dla opcjonalnego prędkościomierza.

Zalety:

  • ciężkie koło zamachowe 20kg
  • solidna i stabilna konstrukcja
  • nowoczensy design
  • wysoka jakość podzespołów
  • regulowana kierownica oraz siedzisko
  • kółka transportowe
  • system amortyzacji
Opór

Manualny naciąg, V-brake

Napęd

Poly V-Belt

Maksymalna waga użytkownika

120 kg

Wymiary

102 x 48 x 110 cm

Waga koła zamachowego

20 kg

Waga

47 kg

Certyfikat

CE/EN 957 Class H

Dodatkowe Informacje

Regulacja Kierownicy, Regulacja Siodełka, Hamulec awaryjny

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

Racer Pro

Racer Pro – Technical Specifications

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This