Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Exercise Bike M440

DKN Exercise Bike M430
23/08/2016
DKN Recumbent EB 3100i
23/08/2016

DKN Exercise Bike M440


dkn-technology.comRower marki DKN M-440 jest przygotowany dla osób, które oczekują od urządzenia niezawodności i prostej intuicyjnej obsługi i jest produktem zaprojektowanym do rekreacyjnego treningu w warunkach domowych.

 

 

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Motion DKN-Motion App for Android and IOS Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Kontrola WattWatt controlled programming Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN Exercise Bike M440. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

DKN M-440 to solidny stacjonarny rower do użytku domowego, w atrakcyjnej cenie, wyróżnia się w swojej prostocie użytkowania.

Kompaktowy, łatwy w obsłudze i przechowywaniu, przeznaczony do regularnego stosowania, aby utrzymać układ krążenia w dobrej formie. Jego niska pozycja rama sprawia, że również ten rower idealnie pasuje do ludzi, którzy potrzebują wstępnej rehabilitacji.

Duży wyświetlacz cyfrowy jest prosty do odczytania, komputer treningowy z ustawieniami całkowitej odległości, czasu, prędkości, spalania kalorii i tętna. Sensory dotykowe w kierownicy dają dokładny odczyty tętna i pedały antypoślizgowe pomogą zapewnić płynną jazdę bez żadnego poślizgu. Wspaniały rower stacjonarny dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Stabilizator przedni ma koła transportowe, które pozwalają szybko i łatwo przenieść Twój rower treningowy z drogi, gdy nie jest w użyciu. Wystarczy przechylić i przesunąć na żądaną pozycję, oferując doskonałą wszechstronność.

Ten rower jest wyposażony w ręczny układ hamulcowy indukcji magnetycznej, na 7 kg kole zamachowym. Opór może być ustawiony w 8 poziomach.

Opór

8

Maksymalna waga użytkownika

120 kg

Wymiary

78 x 48 x 134 cm

Waga

33.5 kg

Waga koła zamachowego

7 kg

Pomiar pulsu

sensory dotykowe

Certyfikat

CE/EN 957 Class H

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This