Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Exercise Bike M430

DKN Exercise Bike EB 2100i
23/08/2016
DKN Exercise Bike M440
23/08/2016

DKN Exercise Bike M430


dkn-technology.comĆwicząc na rowerku pionowym DKN M-430 możesz być pewien, że siedzisz w naturalnej, pionowej pozycji, dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Dodatkowo maszyna jest niesamowicie cicha, więc idealnie nadaje się do domu.

Wielofunkcyjna konsola zapewnia pełną kontrolę nad postępami treningowymi, komfort użytkowania oraz wysoką efektywność spersonalizowanego treningu.

 

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Motion DKN-Motion App for Android and IOS Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Kontrola WattWatt controlled programming Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN Exercise Bike M430. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

DKN M-430 to  prosta i wytrzymała ergonomiczna konstrukcja która pasuje do szerokiego zakresu typów ciała. M-430 rower jest wyposażony w ręczny układ hamulcowy indukcji magnetycznej , na 7 kg kole zamachowym. Opór może być ustawiony w 8 poziomach. Transmisja wykorzystuje napęd pasowy Poly-V co daje konsekwentnie gładki i spokojny trening.

Duży wyświetlacz cyfrowy jest prosty do odczytania, komputer treningowy z ustawieniami całkowitej odległości, czasu, prędkości, spalania kalorii i tętna. Sensory dotykowe w kierownicy dają dokładny odczyty tętna. Dane treningu mogą być zapisywane dla maksymalnie 8 użytkowników.

Stabilizator przedni ma koła transportowe, które pozwalają szybko i łatwo przenieść Twój rower treningowy z drogi, gdy nie jest w użyciu. Wystarczy przechylić i przesunąć na żądaną pozycję, oferując doskonałą wszechstronność. Kompaktowy, łatwy w obsłudze i przechowywaniu, przeznaczony do regularnego stosowania, aby utrzymać układ krążenia w dobrej formie. Jego niska pozycja ramy sprawia, że również ten rower idealnie pasuje do ludzi, którzy potrzebują wstępnej rehabilitacji.

Wyjątkowo duża stabilna kierownica jest specjalnie zaprojektowany dla maksymalnego komfortu użytkownika. Wydłużone czoło umożliwia właściwą pozycję zarówno dla użytkowników starszych lub rehabilitacyjnych, zmniejszając stres na plecy.

Opór

8

Maksymalna waga użytkownika

140 kg

Wymiary

100 x 60 x 135 cm

Waga

37 kg

Waga koła zamachowego

7 kg

Pomiar pulsu

sensory dotykowe

Certyfikat

CE/EN 957 Class H

DKN Exercise Bike M430

Technical Specs – DKN Exercise Bike M430

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This