Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Exercise Bike AM E

DKN Exercise Bike AM 5i
23/08/2016
DKN Exercise Bike EB 2100i
23/08/2016

DKN Exercise Bike AM E


dkn-technology.comRower pionowy DKN AM-E posiada nowoczesny i elektronicznie sterowany hamulec indukcyjny oraz wiele unikalnych cech, które sprawiają, że urządzenie jest idealnie dostosowane do potrzeb użytkownika.

 

 

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Motion DKN-Motion App for Android and IOS Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Kontrola WattWatt controlled programming Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN Exercise Bike AM E. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

DKN AM-E to starannie wykonany produkt, który gwarantuje długie i bezpieczne użytkowanie. O komfort i przyjemność ćwiczeń zadbają najwyższej jakości materiały wykończeniowe: pianka o zwiększonej gęstości, hartowane elementy stalowe malowane proszkowo. Mając na uwadze komfort użytkownika rowerek stacjonarny DKN AM-E jest skonstruowany tak, aby zapewnić dogodne ćwiczenia osobie o każdym wzroście, zarówno niskiej jak i wysokiej.

Duży wyświetlacz cyfrowy jest prosty do odczytania, komputer treningowy z ustawieniami całkowitej odległości, czasu, prędkości, spalania kalorii i tętna. Sensory dotykowe w kierownicy dają dokładny odczyty tętna.

DKN AM-E oferuje wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz LCD czyli monitorowanie wszystkich funkcji jednocześnie: szybkości, stoper, dystans, spalanie kalorii, watty i tętno. Programowalny maksymalnie do  32 poziomów, 12 kursów zaprogramowanych. Tryb: początkujący,  zaawansowany lub wydajności, trening cardio, oraz ręczne sterowanie oporem, regulowane w 5 stopniowych skokach Watt.

Siodełko jest pokryte miękkim żelem oraz jest wyposażone w regulację wysokości siedziska oraz regulację zasięgu siedzenia i  kierownicy.

Ćwiczenia na rowerku stacjonarnym nie obciążają stawów i kręgosłupa. Brak czasu również nie stanowi problemu. Wystarczy 20 minut dziennie by spalić nawet do 450 kalorii! Ćwiczyć można oglądając telewizję czy słuchając radia. Odmówisz sobie szansy na lepszą kondycję i wspaniałą sylwetkę?

Opór

32

Maksymalna waga użytkownika

140 kg

Wymiary

87 x 52 x 135 cm

Waga

34.5 kg

Programy treningowe

15

Waga koła zamachowego

8 kg

Pomiar pulsu

sensory dotykowe

Certyfikat

CE/EN 957 Class HA

DKN Exercise Bike AM E

Technical Specs – DKN Exercise Bike AM E

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This