Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Elliptical Cross Trainer XC 160i

DKN Elliptical Cross Trainer XC 140i
23/08/2016
DKN Elliptical Runner XC 230i
23/08/2016

DKN Elliptical Cross Trainer XC 160i


dkn-technology.comOrbitrek – Elliptical Cross TRAINER XC 160i  oferuje przechowywanie indywidualnych oddzielnych informacji 4 użytkowników oraz uzyskanie dokładnych odczytów treningów dostosowanych do własnych potrzeb. Ten orbitrek jest przeznaczony dla użytkowników którzy chcą mieć jak najlepszy sprzęt do ćwiczeń w domu. Jest to jeden z lepszych modeli klasy handlowej do celów mieszkaniowych.

 

 

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' kontrola WattWatt controlled programming Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

SKU: DKN Elliptical Cross Trainer XC 160i. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Orbitrek – Elliptical Cross TRAINER XC 160i  oferuje przechowywanie indywidualnych oddzielnych informacji 4 użytkowników oraz uzyskanie dokładnych odczytów treningów dostosowanych do własnych potrzeb. Ten orbitrek jest przeznaczony dla użytkowników którzy chcą mieć jak najlepszy sprzęt do ćwiczeń w domu. Jest to jeden z lepszych modeli klasy handlowej do celów mieszkaniowych.

XC-160i zapewnia, że można zyskać o wiele bardziej precyzyjny trening, oferując szeroki wybór intensywności dla wszystkich użytkowników.

Pojedynczy panel przeznaczony jest dla łatwego dostępu do operacji, co pozwala na intuicyjną obsługę każdej maszyny. Panel zawiera : wielofunkcyjny kolorowy wyświetlacz, osobistego trenera, wszystkie funkcje monitorowania, RPM, czas, tętno, odległość, spalanie kalorii, waty.

Programy treningowe

12

Kontrola Wat

10-400 wat

Opór

32 poziomy

Wymiary

188 x 68 x 186 cm

Waga

93 kg

Koło zamachowe

20 kg

Maksymalna waga użytkownika
Certyfikaty

CE/EN/957 klasy SA

Czujniki pulsu

Tak

Programowanie HR

Tak

Profil użytkownika

Tak

Pamięć użytkownika

Tak

Odległość

Tak

Czas

Tak

RPM

Tak

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This