Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Elliptical Cross Trainer XC 160i

DKN Elliptical Cross Trainer XC 140i
23/08/2016
DKN Elliptical Runner XC 230i
23/08/2016

DKN Elliptical Cross Trainer XC 160i


dkn-technology.comOrbitrek – Elliptical Cross TRAINER XC 160i  oferuje przechowywanie indywidualnych oddzielnych informacji 4 użytkowników oraz uzyskanie dokładnych odczytów treningów dostosowanych do własnych potrzeb. Ten orbitrek jest przeznaczony dla użytkowników którzy chcą mieć jak najlepszy sprzęt do ćwiczeń w domu. Jest to jeden z lepszych modeli klasy handlowej do celów mieszkaniowych.

 

 

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' kontrola WattWatt controlled programming Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

SKU: DKN Elliptical Cross Trainer XC 160i. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Orbitrek – Elliptical Cross TRAINER XC 160i  oferuje przechowywanie indywidualnych oddzielnych informacji 4 użytkowników oraz uzyskanie dokładnych odczytów treningów dostosowanych do własnych potrzeb. Ten orbitrek jest przeznaczony dla użytkowników którzy chcą mieć jak najlepszy sprzęt do ćwiczeń w domu. Jest to jeden z lepszych modeli klasy handlowej do celów mieszkaniowych.

XC-160i zapewnia, że można zyskać o wiele bardziej precyzyjny trening, oferując szeroki wybór intensywności dla wszystkich użytkowników.

Pojedynczy panel przeznaczony jest dla łatwego dostępu do operacji, co pozwala na intuicyjną obsługę każdej maszyny. Panel zawiera : wielofunkcyjny kolorowy wyświetlacz, osobistego trenera, wszystkie funkcje monitorowania, RPM, czas, tętno, odległość, spalanie kalorii, waty.

Programy treningowe

12

Kontrola Wat

10-400 wat

Opór

32 poziomy

Wymiary

188 x 68 x 186 cm

Waga

93 kg

Koło zamachowe

20 kg

Maksymalna waga użytkownika
Certyfikaty

CE/EN/957 klasy SA

Czujniki pulsu

Tak

Programowanie HR

Tak

Profil użytkownika

Tak

Pamięć użytkownika

Tak

Odległość

Tak

Czas

Tak

RPM

Tak

DKN iWorld app

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Motywacja poprzez eksploracje.

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

DKN-Run app

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This