Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN Elliptical Cross Trainer XC 120w

DKN Elliptical Cross Trainer EB 5100i
23/08/2016
DKN Elliptical Cross Trainer XC 140i
23/08/2016

DKN Elliptical Cross Trainer XC 120w


dkn-technology.comOrbitrek XC 120w jest wyposażony w pojedynczy panel dla łatwego dostępu, co pozwala użytkownikowi obsługiwać każde urządzenie intuicyjnie. Wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz LCD, monitoruje wszystkie funkcje jednocześnie: szybkość, czas, dystans, spalanie kalorii, waty, tętno

 

 

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' kontrola WattWatt controlled programming Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

SKU: DKN Elliptical Cross Trainer XC 120w. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz LCD „Personal-Coaching” monitoruje równocześnie wszystkie funkcje: prędkość, czas, dystans, spalanie kalorii oraz tętno. Możliwość zaprogramowania 16 poziomów i 16 interwałów czasowych, 12 wstępnie zaprogramowanych programów, trening kardio w 4 różnych ustawieniach, włącznie z kontrolą tętna, a także ręczne ustawianie oporu od 10 do 350 wat, z przedziałem 5 wat. Opcją jest telemetryczny odbiornik tętna do ciągłego odczytu.

Elektromagnetyczne urządzenie o wydajności i trwałości lekkiej maszyny komercyjnej, posiadające opór indukcji magnetycznej na wytrzymałym, 14 kg kole zamachowym, połączone z całkowicie automatycznie kontrolowanym oporem treningu.

XC-120 jest zbudowany na rozszerzonej podstawie ramowej, z dodanymi podporami kroku o długości 95 cm, z pochylanymi podporami, pozwalającymi na zmianę kąta położenia stop podczas treningu, z dodanymi pedałami z poziomą regulacją, z zamkniętymi łożyskami o wysokiej wytrzymałości i teflonowymi obudowami, oraz zwężonym korpusie. W wyniku tego ćwiczenie na tej maszynie jest wydajnym treningiem, a odległość między pedałami jest zmniejszona i oferuje użytkownikowi centralną, dobrze wyważoną prostą pozycję. Długie treningi są dzięki tej maszynie przyjemnością, gdyż specyficzna konstrukcja zmniejsza napięcie w kolanach, biodrach i dolnej części pleców.

Programy treningowe

12

Kontrola Wat

Tak

Opór

32 poziomy

Wymiary

137 x 56 x 158 cm

Waga

55 kg

Koło zamachowe

14 kg

Maksymalna waga użytkownika

120 kg

Certyfikaty

CE/EN 957 Class HA

Czujniki pulsu

Tak

Programowanie HR

Tak

Profil użytkownika

Tak

Pamięć użytkownika

Tak

Odległość

Tak

Czas

Tak

RPM

Tak

DKN Elliptical Cross Trainer XC 120w

Technical Specs – DKN Elliptical Cross Trainer XC 120w

DKN iWorld app

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Motywacja poprzez eksploracje.

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

DKN-Run app

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This