Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN RoadRun i
23/08/2016
DKN AiRun-X
23/08/2016

DKN T-775


dkn-technology.comBieżnia T-775 marki DKN TECHNOLOGY model z najwyższej półki w serii. z opatentowanym systemem zawieszenia i nowoczesnym komputerem, charakteryzuje się nie tylko kompaktową konstrukcją, ale także funkcjonalnością i estetycznym wyglądem.

Wielofunkcyjna konsola zapewnia pełną kontrolę nad postępami treningowymi, komfort użytkowania oraz wysoką efektywność spersonalizowanego treningu.

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

SKU: DKN T-775. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

T-775 to model z najwyższej półki w serii DKN. To urządzenie do użytku lekkiego komercyjnego , skupiające się na wydajności i trwałości. Jego elektryczny silnik o mocy 3 KM prądu stałego ( ze szczytową mocą 5 KM ) dostarcza zakres prędkości od 0,5 do 22 km/h przy nachylenia do 15%. Jest to poważna platforma szkoleniowa dla intensywnego i pełnego treningu.

Dzięki długiej i szerokiej powierzchni biegowej 56 x 155 cm, DKN Progressive Shock Absorbing podkład i ortopedyczny pas biegowy o grubości 3 mm zapewnia bezpieczeństwo i ochronę.

Spacer lub bieg na bieżni T-775 jest bezpieczny dla mięśni i stawów. Materiał i struktura pasa biegowego Flex Deck zamortyzuje twoje stopy, a tym samym zmniejszy bóle stawów i mięśni stawu kolanowego oraz stóp. Powierzchnia biegowa bieżni DKN jest mocowana z tyłu maszyny więc ma największą amortyzację z przodu, tam gdzie jest to potrzebne – kontakt stopy z bieżnikiem. System Flex Deck zapewnia maksymalną stabilność.

T-775 ma poziom hałasu 1/3 niższy niż zwykła bieżnia. Maksymalnie przy prędkości 12 km/h hałas wynosi zaledwie 76 decybeli, mniej więcej poziom dźwięku podczas normalnej rozmowy.
Konsola LED wyświetla Bieg manualny, Program wspinaczki, Aerobic, Slim, Train and Build, 2 profile użytkowników oraz 2 programy kontroli rytmu serca.

T-775 gwarantuje bezpieczny, naturalny bieg dla użytkowników do 180 kg.

Maksymalna waga użytkownika

180 kg

Powierzchnia biegowa

56 x 155 cm

Programy treningowe

Climb, Aerobic, Slim, Train, Build

Waga

161 kg

Wymiary

215 x 90 x 156 cm

Wznios

0 -15 %

Zakres prędkosci

0.5 – 22 km/h

Technical data T 775

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This