Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN MedRun
23/08/2016
DKN Elliptical Cross Trainer EB 5100i
23/08/2016

DKN RunTech-A


dkn-technology.comBieżnia RunTech-A marki DKN TECHNOLOGY model z najwyższej półki w serii. Silnik posiada 2.5 KM stałej mocy AC, z maksymalną mocą wynoszącą 4 KM, oraz oferuje zakres prędkości do 22 km/h i zasięg nachylenia do 12%. Jest to znacząca platforma treningowa dla intensywnego i kompletnego ćwiczenia w domu.

Funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością – to atut bieżni RunTech-A , którą można przechowywać w pionie. Solidność wykonania gwarantuje lata bezawaryjnej pracy urządzenia.

Wielofunkcyjna konsola zapewnia pełną kontrolę nad postępami treningowymi, komfort użytkowania oraz wysoką efektywność spersonalizowanego treningu.

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

SKU: DKN RunTech-A. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

RunTech-A to bieżnia wysokiej jakości przeznaczona do użytku domowego. Bieżnia jest wyposażona w funkcjonalne i bogate wyposażenie, w skład którego wejdzie czytelny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik AC o mocy 2,5 KM prądu stałego (ze szczytową mocą 4 KM), możliwość regulacji pochylenia do 12 % oraz prędkości maksymalnej 22 km/h. Urządzenie ma opcje połączenia z tabletem lub iPadem przez Bluetooth i DKN iWorld. Dzięki aplikacji DKN iWorld możliwe jest określenie wirtualnego miejsca treningu na przykład w Alpach lub w każdym innym ciekawym miejscu na świecie. Przebieg trasy śledzony jest przez Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie urządzenia mobilnego. Jest to poważne urządzenie dla intensywnego i pełnego treningu w domu.

Konsola RunTech-A oferuje duży ekran podświetlany wyświetlacz LCD, który stale i jednocześnie dokładnie monitoruje odczyty prędkości, czasu, jaki upłynął, odległości, spalanie kalorii, nachylenie, ilość “okrążeń” i pomiar tętna. Wyświetla te informacje w sposób jasny i czytelny, co zapewnia utrzymanie się na topie treningu i osiągnięcie wyznaczonych celów.
Z jego profesjonalnie zaprojektowanymi programami, w tym 24 zaprogramowanymi trasami, Personalnym Profilem, Wyznaczaniem Celów, treningiem tętna. Wyposażony w kontrolę tętna DKN My Zone, RunTech pozwala na pełną kontrolę nad treningiem.

Z pasem Comfort Cushion i DKN Progressive Shock Absorbing o długiej i szerokiej powierzchni, RunTech-A naprawdę daje poczucie bezpieczeństwa w czasie twojego treningu. Pas ortopedyczny o grubości 3,3 mm oferuje wsparcie od podstawy w górę, podczas gdy DKN Progressive ShockSystem absorbujący reaguje z każdym twoim krokiem w celu maksymalizacji amortyzacji i wsparcia, redukując oddziaływanie nawet o 15% w porównaniu do biegania na drodze. Możesz też podłączyć iPad lub tablet Android poprzez Bluetooth. Zamień swój tablet w prawdziwą konsolę fitness. Wybierz DKN iWorld i zabierz swoje ciało i umysł na wyprawę pełną ćwiczeń! Idź na swój codzienny bieg w dowolnym miejscu na świecie i podejmij wyzwanie na niektórych z najbardziej znanych miejsc na świecie.

Kiedy skończysz, poprzez naciśnięcie przycisku można wyraźnie zobaczyć każdy aspekt Twojego osobistego rozwoju. DKN dostarcza Ci dzienniczek treningowy przyszłości!

 

Wznios

1 – 15 %

Programy treningowe

24

Zakres prędkosci

0.8 – 22 km/h

Maksymalna waga użytkownika
Waga

113 kg

Powierzchnia biegowa

53 x 146 cm

Grubość pasa biegowego

3.3 mm, Ortopedyczny

Silnik

elektryczny, 2.5 KM pracy ciągłej – 4KM maksymalny

Wymiary

197 x 89 x 147 cm

Wymiar po złożeniu

81 x 89 x 189 cm

Certyfikat

CE/EN 957

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

Kółka transportowe

Tak

Możliwość składania

Tak, Soft Drop

Amortyzacja

Tak

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This