Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN AiRun I
23/08/2016
DKN T-775
23/08/2016

DKN RoadRun i


dkn-technology.com

Bieżnia treningowa DKN RoadRun I jest produktem przygotowanym na prowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych.
Nowoczesny silnik o mocy znamionowej 2.8 KM jest gwarancją wysokiej niezawodności modelu RoadRun I. Bieżnia rozwija maksymalną prędkość 20 km/h i w połączeniu z długim i szerokim pasem bieżni pozwala użytkownikowi na prowadzenie treningu z maksymalnym komfortem i pełnym skupieniem.
Bieżnia wyposażona jest w układ bezprzewodowego pomiaru pulsu.
DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

SKU: DKN RoadRun i. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Przeprojektuj naturalny bieg, stwórz nowe środowisko. Z DKN RoadRun I Twoje doświadczenie treningowe jest zbudowane wokół Ciebie. Modyfikuj intensywność treningu, wizualizacje danych bieżących i pozycję treningu: wszystko zintegrowane w jednym dużym ekranie LCD. Nowe innowacyjne elementy sterujące pozwalają na zmianę prędkości i jakości z ergonomiczne rozmieszczonymi przełącznikami, zarówno na przednim panelu, jak i na szynach bocznych.
DKN RoadRun  oferuje system absorbujący Progressive Shock Absorbing, który równoważy każdy krok, aby zmaksymalizować amortyzację i wsparcie, podczas gdy zintegrowany system hydrauliczny amortyzujący wstrząsy zmniejsza oddziaływanie stopniowo podczas biegu. To z kolei zmniejsza oddziaływanie na stawy nawet o 15% w porównaniu do biegu na drodze.
Bardzo duży i długi amortyzowany pas biegowy jest wyposażony w pas ortopedyczny 3,3 mm, w pełni uzupełniający i wspierający idealną równowagę między amortyzacją i podłożem. Efekt podobny do biegania po trawie.
DKN RoadRun posiada nowe PID: Personalny Wyświetlacz Info-rozrywkowy w pełni przystosowany do personalnego treningu, za pomocą połączenia iPod® lub MP3. Twoje kompletne dane z treningu przedstawiono na dużym ekranie LCD. 28 programów, w tym 1 manualny, 24 trasy, 1 trening HR i 2 profile użytkowników.
Mniejsze zużycie energii: napędzany jest nowym silnikiem 2,8 KM ciągłej mocy, z mocą maksymalną 4,5 KM, co zmniejsza zużycie energii nawet o 40%.

Wznios

0 – 15 %

Programy treningowe

28

Zakres prędkosci

1 – 20 km/h

Maksymalna waga użytkownika

130 kg

Waga

108 kg

Powierzchnia biegowa

53 x 143 cm

Grubość pasa biegowego

3.3 mm, Ortopedyczny

Silnik

elektryczny, 2.8 KM pracy ciągłej – 4.5KM maksymalny

Wymiary

195 x 90.5 x 146 cm

Wymiar po złożeniu

76 x 90.5 x 146 cm

Certyfikat

CE/EN 957

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

Kółka transportowe

Tak

Możliwość składania

Tak, Soft Drop

Amortyzacja

Tak

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This