Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN M-500 Incline Trainer
23/08/2016
DKN RunTech-A
23/08/2016

DKN MedRun


dkn-technology.comBieżna DKN medRun to idealne rozwiązanie dla osób pragnących korzystać z praktycznego i wytrzymałego sprzętu sportowego w zaciszu własnego domu. DKN medRun stworzony został w oparciu o wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm renomowanej firmy DKN TECHNOLOGY.

Unikalny system zapewnia redukcję efektu „odbijania” pasa od blatu bieżni, a aktywna technologia “Progressive Shock Absorbing” gwarantuje wysoki stopień amortyzacji oraz redukcji obciążeń na stawy użytkownika. Dodatkowym atutem jest szerszy pas bieżny, który gwarantuje większą wygodę, swobodę i bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach.

Łatwy w montażu, prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe programowanie rytmu sercaBezprzewodowe sterowanie rytmu serca 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN MedRun. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Nowe urządzenie DKN medRun zostało stworzone jako odpowiednie narzędzie dla celów rehabilitacyjnych i do oceny ciśnienia. Bieżnia ta może być stosowana przy terapii związanej z rehabilitacją oraz dla celów medycznych i poprawy wyników sportowych. Konstrukcja z niskim pasem biegowym umożliwia łatwe wejście i zejście z bieżni, zaś obustronna poręcz stanowi mocne i ergonomiczne wsparcie dla użytkowników o ograniczonej zdolności poruszania się, bez ograniczania przestrzeni treningowej.
W urządzeniu DKN medRun zastosowano silnik napędowy następnej generacji, z 1,68 kW mocy ciągłej, którego moc może osiągać do 2,98 kW bez przegrzewania się, będący jednocześnie zaskakująco cichym silnikiem.
Pas biegowy urządzenia zaczyna poruszać się z bardzo małą prędkością 0.5 km/h, a prędkość może być dostosowywana z dokładnością do 0,1 km/h.
Jest to wygodna i bezpieczna bieżnia do treningu rehabilitacyjnego, z pasem biegowym oferującym powierzchnię 52 x 140 cm, co jest świetnym parametrem. DKN medRun jest również wyposażony w 3 mm ortopedyczny pas biegowy, wykonany z wytrzymałych materiałów, które redukują dźwięk i pozwalają uzyskać niższy współczynnik tarcia. Aby zwiększyć amortyzację wstrząsów, DKN zastosował giętki pas stanowiący element ‘Systemu Absorpcji Drgań’ który odpowiada każdego rodzaju chodowi. W DKN medRun zastosowano również rolki o dużej średnicy, które nie wymagają tak dużego naprężenia jak mniejsze rolki, gdyż mają one większą powierzchnię aby chwycić pas.

Kompatybilność:
DKN medRun jest kompatybilny z interfejsem DKN Run (App). Łącząc się za pomocą systemu Blue Tooth umożliwia specjaliście medycznemu zaprogramowanie i kontrolowanie każdego treningu rehabilitacyjnego przy użyciu zewnętrznego urządzenia (np. tabletu) bez wprowadzania zakłóceń do pracy samej konsoli. Uniwersalność oprogramowania DKN Run
umożliwia lekarzom, fizjoterapeutom i trenerom sportowym opracowywanie i realizowanie spersonalizowanych metod treningowych.
Aplikacja DKN Run pozwala na zapisywanie danych pacjentów z poszczególnych sesji w celu dokonania późniejszej ewaluacji.
W celu dokonania oceny kardiologicznej DKN medRun jest także kompatybilny ze standardowym, bezprzewodowym zapisem pomiaru tętna serca.

Wznios

0 – 15 %

Programy treningowe

15

Zakres prędkosci

0.5 – 14 km/h

Maksymalna waga użytkownika

140 kg

Waga

94 kg

Powierzchnia biegowa

52 x 140 cm

Grubość pasa biegowego

3 mm,, Ortopedyczny

Wymiary

183 x 77 x 129 cm

Silnik

elektryczny, 2.25 KM pracy ciągłej – 4KM maksymalny

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, okno LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="Vescape Fitness App" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Vescape pozwala na podłączenie urządzenia mobilnego do sprzętu DKN poprzez Bluetooth, wykonaj różne procedury treningu, wysokiej intensywności treningów interwałowych i graj w pierwszą grę wideo, który jest interaktywna z prędkością i oporem pedałowania roweru. Możesz śledzić swoje postępy w każdej chwili za pomocą statystyki treningu w aplikacji.

CECHY

10 predefiniowanych cardio treningi, aby poprawić swoją kondycję.
5 wysokiej intensywności treningi interwałowe (HIIT), aby zwiększyć szybkość i wytrzymałość.
Śledzić swoje postępy i spalanie kalorii w czasie rzeczywistym ze statystyk i wykresów na profilu użytkownika.
Tworzenie i dostosowywanie ćwiczeń w zależności od poziomu sprawności fizycznej.
Interaktywna gra wideo Greedy Królik z 80 poziomów o rosnącym poziomie trudności.
Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This