Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN M-500 Incline Trainer
23/08/2016
DKN RunTech-A
23/08/2016

DKN MedRun


dkn-technology.comBieżna DKN medRun to idealne rozwiązanie dla osób pragnących korzystać z praktycznego i wytrzymałego sprzętu sportowego w zaciszu własnego domu. DKN medRun stworzony został w oparciu o wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm renomowanej firmy DKN TECHNOLOGY.

Unikalny system zapewnia redukcję efektu „odbijania” pasa od blatu bieżni, a aktywna technologia “Progressive Shock Absorbing” gwarantuje wysoki stopień amortyzacji oraz redukcji obciążeń na stawy użytkownika. Dodatkowym atutem jest szerszy pas bieżny, który gwarantuje większą wygodę, swobodę i bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach.

Łatwy w montażu, prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe programowanie rytmu sercaBezprzewodowe sterowanie rytmu serca 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN MedRun. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Nowe urządzenie DKN medRun zostało stworzone jako odpowiednie narzędzie dla celów rehabilitacyjnych i do oceny ciśnienia. Bieżnia ta może być stosowana przy terapii związanej z rehabilitacją oraz dla celów medycznych i poprawy wyników sportowych. Konstrukcja z niskim pasem biegowym umożliwia łatwe wejście i zejście z bieżni, zaś obustronna poręcz stanowi mocne i ergonomiczne wsparcie dla użytkowników o ograniczonej zdolności poruszania się, bez ograniczania przestrzeni treningowej.
W urządzeniu DKN medRun zastosowano silnik napędowy następnej generacji, z 1,68 kW mocy ciągłej, którego moc może osiągać do 2,98 kW bez przegrzewania się, będący jednocześnie zaskakująco cichym silnikiem.
Pas biegowy urządzenia zaczyna poruszać się z bardzo małą prędkością 0.5 km/h, a prędkość może być dostosowywana z dokładnością do 0,1 km/h.
Jest to wygodna i bezpieczna bieżnia do treningu rehabilitacyjnego, z pasem biegowym oferującym powierzchnię 52 x 140 cm, co jest świetnym parametrem. DKN medRun jest również wyposażony w 3 mm ortopedyczny pas biegowy, wykonany z wytrzymałych materiałów, które redukują dźwięk i pozwalają uzyskać niższy współczynnik tarcia. Aby zwiększyć amortyzację wstrząsów, DKN zastosował giętki pas stanowiący element ‘Systemu Absorpcji Drgań’ który odpowiada każdego rodzaju chodowi. W DKN medRun zastosowano również rolki o dużej średnicy, które nie wymagają tak dużego naprężenia jak mniejsze rolki, gdyż mają one większą powierzchnię aby chwycić pas.

Kompatybilność:
DKN medRun jest kompatybilny z interfejsem DKN Run (App). Łącząc się za pomocą systemu Blue Tooth umożliwia specjaliście medycznemu zaprogramowanie i kontrolowanie każdego treningu rehabilitacyjnego przy użyciu zewnętrznego urządzenia (np. tabletu) bez wprowadzania zakłóceń do pracy samej konsoli. Uniwersalność oprogramowania DKN Run
umożliwia lekarzom, fizjoterapeutom i trenerom sportowym opracowywanie i realizowanie spersonalizowanych metod treningowych.
Aplikacja DKN Run pozwala na zapisywanie danych pacjentów z poszczególnych sesji w celu dokonania późniejszej ewaluacji.
W celu dokonania oceny kardiologicznej DKN medRun jest także kompatybilny ze standardowym, bezprzewodowym zapisem pomiaru tętna serca.

Wznios

0 – 15 %

Programy treningowe

15

Zakres prędkosci

0.5 – 14 km/h

Maksymalna waga użytkownika

140 kg

Waga

94 kg

Powierzchnia biegowa

52 x 140 cm

Grubość pasa biegowego

3 mm,, Ortopedyczny

Wymiary

183 x 77 x 129 cm

Silnik

elektryczny, 2.25 KM pracy ciągłej – 4KM maksymalny

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, okno LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

DKN iWorld app

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Motywacja poprzez eksploracje.

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

DKN-Run app

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Vescape Fitness App

APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Vescape pozwala na podłączenie urządzenia mobilnego do sprzętu DKN poprzez Bluetooth, wykonaj różne procedury treningu, wysokiej intensywności treningów interwałowych i graj w pierwszą grę wideo, który jest interaktywna z prędkością i oporem pedałowania roweru. Możesz śledzić swoje postępy w każdej chwili za pomocą statystyki treningu w aplikacji.

CECHY

10 predefiniowanych cardio treningi, aby poprawić swoją kondycję.
5 wysokiej intensywności treningi interwałowe (HIIT), aby zwiększyć szybkość i wytrzymałość.
Śledzić swoje postępy i spalanie kalorii w czasie rzeczywistym ze statystyk i wykresów na profilu użytkownika.
Tworzenie i dostosowywanie ćwiczeń w zależności od poziomu sprawności fizycznej.
Interaktywna gra wideo Greedy Królik z 80 poziomów o rosnącym poziomie trudności.
Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This