Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN M-500 Incline Trainer

DKN EcoRun
23/08/2016
DKN MedRun
23/08/2016

DKN M-500 Incline Trainer


dkn-technology.comDKN M-500 Incline Trainer replikuje ruch bieżni, orbitreka i steppera ale w sposób bardziej łagodny dla stawów.
Trening na DKN M-500 jest doskonały do definicji mięśni, rozwoju układu sercowo-naczyniowego oraz:  Spalanie kalorii jest prawie 5 razy bardziej wydajne przy 40 ° nachyleniu!

Unikalny system zapewnia redukcję efektu „odbijania” pasa od blatu bieżni, a aktywna technologia “Progressive Shock Absorbing” gwarantuje wysoki stopień amortyzacji oraz redukcji obciążeń na stawy użytkownika. Dodatkowym atutem jest szerszy pas bieżny, który gwarantuje większą wygodę, swobodę i bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach.

Łatwy w montażu, prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe programowanie rytmu sercaBezprzewodowe sterowanie rytmu serca 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN M-500 Incline Trainer. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

DKN M-500 Incline Trainer daje szybsze rezultaty ponieważ wymaga większego zakresu ruchów mięśni.
Na przykład: chodzenie w nachyleniu 25% spala kalorie około trzy razy szybciej niż przy chodzeniu na płaskiej powierzchni . Przy nachyleniu  40% wskaźnik ten przekracza cztery razy spalanie kalorii w porównaniu do zwykłego chodzenia przy nachyleniu 0%.

Konsola DKN LCD została zaprojektowana, aby była prosta i efektywna w obsłudze .
Konsola LCD wyświetla tryb biegu użytkownika, program kontroli rytmu serca i 6 zaprogramowanych programów do spalania kalorii.

Dostosuj prędkość i nachylenie za pomocą jednego przycisku. Przyciski sterujące One Touch pozwala na bezpośrednią kontrolę ustawieniami 5 lub 8 km/h prędkości oraz pochylenia 40% przy  pomocy jednego przycisku.
Wyświetlacz można ustawić pod dowolnym kątem aby pasował on do każdej pozycji ćwiczenia.

DKN M-500 Incline Trainer używa Low Impact Motion, stopy są w ciągłym kontakcie z pasem bieżni zamiast ciągłego odbijania się od niego jak to jest w przypadku normalnej bieżni . Ponadto kąt nachylenia przesuwa masę ciała, tak że wywiera mniejszy wpływ na  na biodra, kolana i kostki.

Progresywna amortyzacja DKN wspomaga pochłanianie wstrząsów,  aby pomóc zmniejszyć nacisk na stawy i plecy, ale zapewnia również stabilność i wytrzymałość. Zapewnia to bezpieczeństwo przy treningu na wysokim nachyleniu

Jego elektryczny silnik o mocy 2,5 KM prądu stałego ( ze szczytową mocą 4 KM ), został specjalnie opracowany dla zmniejszenia wibracji i wykorzystuje podwójne wentylatory chłodzące do  kontroli ciepła. Ten cichy system chłodzenia zapewnia pełną moc momentu rozruchowego przy niskich obrotach i zmniejsza znacząco hałas.

Trening wspinaczkowy może być bardzo wymagający. Dla twojego komfortu  i aby trening trwał dużej DKN M-500 posiada dwa w budowane wentylatory, w kokpicie przednim z możliwością ustawienia ich do każdej pozycji treningu.
Kompatybilny port muzyczny. Podłącz swój odtwarzacz USB do konsoli i użyć palca do kontroli , cieszyć się swoją ulubioną muzyką podczas treningu.

DKN M-500 zapewnia oszczędność miejsca, bieżnia zajmuje mniej niż 155 x 79 cm.

Wznios

0 – 40%

Programy treningowe

6 programów na spalanie kalorii

Zakres prędkosci

1 -12 km/h

Maksymalna waga użytkownika

130 kg

Waga

108 kg

Powierzchnia biegowa

48 x 133 cm

Grubość pasa biegowego

2.8 mm

Silnik

elektryczny, 2.5 KM pracy ciągłej – 4KM maksymalny

Wymiary

155 x 79 x 146 cm

Certyfikat

CE/ISO 20957

Pomiar pulsu

sensory dotykowe,, bezprzewodowy(opcja)

System bezpieczeństwa

Tak

Kółka transportowe

Tak

Technical data DKN M-500 Incline Trainer

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This