Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN AiRun-X
23/08/2016
DKN M-500 Incline Trainer
23/08/2016

DKN EcoRun


dkn-technology.comBieżna DKN EcoRun jest zaprojektowana do użytkowania w warunkach domowych. Trening całego ciała, poprawa ogólnej kondycji oraz możliwość rzeźbienia pięknej sylwetki niezależnie od pory dnia czy pogody to rzeczy, które zmotywują do ćwiczeń oraz zapewnią wysoki komfort użytkowania osobom w każdym wieku.

Łatwy w montażu, prosty w obsłudze, wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu dzięki małym rozmiarom po złożeniu.

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe programowanie rytmu sercaBezprzewodowe sterowanie rytmu serca 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

 

SKU: DKN EcoRun. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

Bieżnia przeznaczona jest dla tych użytkowników którzy poszukują bieżni, która będzie oferować komfort i bezpieczeństwo bez potrzeby posiadania wszystkich cech półprofesjonalnych modeli.

1,75 KM silnik pozwala użytkownikowi wybrać dowolną prędkość pomiędzy  0,8 a 16km/h, a silnik nachylenia umożliwia automatyczne ustawienia kąta nachylenia do 12 poziomu.

EcoRun -bezkompromisowa wartość dla ceny.

Platforma biegowa jest o grubości 20mm zamontowana na 6 wspornikach, wyposażona w pas biegowy o grubości 2mm z systemem łagodnej absorpcji wstrząsów, dzięki czemu EcoRun idealnie pasuje dla początkujących użytkowników, zarówno do treningu rehabilitacyjnego lub ruchowego.

EcoRun posiada podświetlany na niebiesko bardzo płaski ekran i intuicyjnie wyświetlanie programów. Wyświetlacz oferuje 12 zaprogramowanych programów o zmiennej prędkości ,używając konfigurowalnego czasu ćwiczeń, program kontroli HR, 1 profil użytkownika pozwalający na ustawienie treningów, wprowadzając swoje dane osobowe i manualny bieg. Konsola LCD zapewnia bieżącą informację zwrotną na temat wszystkich danych treningowych takich jak prędkość, czas do końca ćwiczenia, czas który upłynął, odległość, spalone kalorie, nachylenie, pomiar 400m okrążenia i tętno, co pozwala utrzymać się na trasie sesji. Posiada wbudowany odbiornik i bezprzewodowo łączy się z kompatybilnym nadajnikiem pasa piersiowego, aby utrzymać Cię w dobrym rytmie treningowym.

Możesz również podłączyć tablet z systemem Android lub iPad lub smatfona do AiRun przez Bluetooth. Otwórz DKN app i otwórz się na mnóstwo nowych i ciekawych funkcji, takich jak utrata masy ciała, bootcamp, calorieburn, itp… . Zmień swój tablet w prawdziwą konsolę fitness. Wybierz DKN iWorld i Zbierz swoje ciało i umysł na wyprawę pełną wrażeń Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKN pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadku. Kiedy skończysz, poprzez naciśnięcie przycisku zobaczysz wyraźnie każdy aspekt swojego osobistego rozwoju. DKN dostarcza Ci dzienniczek treningowy przyszłości!

Wznios

12 poziomów

Programy treningowe

12

Zakres prędkosci

0.8 – 16 km/h

Maksymalna waga użytkownika

100 kg

Waga

66.5 kg

Powierzchnia biegowa

42 x 125 cm

Grubość pasa biegowego

2 mm, Ortopedyczny

Silnik

elektryczny, 1.75 KM pracy ciągłej – 2.25 KM maksymalny

Wymiary

162 x 71 x 138 cm

Wymiar po złożeniu

94 x 71 x 147 cm

Certyfikat

CE/EN 957

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

Kółka transportowe

Tak

Możliwość składania

Tak

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.
Technical data EcoRun

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="Vescape Fitness App" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA

Vescape pozwala na podłączenie urządzenia mobilnego do sprzętu DKN poprzez Bluetooth, wykonaj różne procedury treningu, wysokiej intensywności treningów interwałowych i graj w pierwszą grę wideo, który jest interaktywna z prędkością i oporem pedałowania roweru. Możesz śledzić swoje postępy w każdej chwili za pomocą statystyki treningu w aplikacji.

CECHY

10 predefiniowanych cardio treningi, aby poprawić swoją kondycję.
5 wysokiej intensywności treningi interwałowe (HIIT), aby zwiększyć szybkość i wytrzymałość.
Śledzić swoje postępy i spalanie kalorii w czasie rzeczywistym ze statystyk i wykresów na profilu użytkownika.
Tworzenie i dostosowywanie ćwiczeń w zależności od poziomu sprawności fizycznej.
Interaktywna gra wideo Greedy Królik z 80 poziomów o rosnącym poziomie trudności.
Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This