Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

DKN T-775
23/08/2016
DKN EcoRun
23/08/2016

DKN AiRun-X


dkn-technology.comBieżnia AiRun-X to bieżnia wyposażona w rewolucyjną, składaną obudowę.
Bieżnia po złożeniu (lub postawieniu pod ścianą) zajmuje zaledwie 27cm
Bez potrzeby montażu – System Plug and Run dosłownie oznacza, że natychmiast po wyjęciu z pudełka, ta bieżnia może być uruchomiona w 3 prostych krokach!

Ten pomysłowy system składania wyznacza nową erę w oszczędność miejsca wygody.Kompletne urządzenie może być przechowywane w pozycji pionowej w przychodni/gabinecie dosłownie pod ścianą, lub w mieszkaniu pod łóżkiem.

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar
SKU: DKN AiRun-X. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

DKN AiRun-X Hight Performance Folding Treadmill jest wyposażony w rewolucyjny składający system; Nie ma potrzeby montażu.System Plug and Run dosłownie oznacza że natychmiast po wyjęciu z pudełka bieżnia może być uruchomiona  w 3 prostych krokach!

Ten pomysłowy system składania wyznacza nową erę w oszczędzaniu miejsca.Kompletne urządzenie może być przechowywane w pozycji pionowej lub pod łóżkiem.

AiRun-X wyposażony jest w 2,25KM silnik mocy z systemem auto-chłodzenia ,dzięki czemu działa dłużej i ciszej niż standardowe silniki, z 4KM mocy maksymalnej,oferuje prędkość z zakresu 1-10km/h i 15 poziomów nachylenia.
Jest to wygodna bieżnia elektryczna ;3mm pas ortopedyczny,Użycie trwałych materiałów dla pasa biegowego,zmniejszając hałas i stwarzając niższy współczynnik tarcia w połączeniu  DKN “Progressive Shock Absorbinn” podkładem fleksyjnym,który reaguje na każdy krok aby zmaksymalizować amortyzacje i komfort podczas gdy zintegrowany system hydrauliczny amortyzujący wstrząsy usprawnia powodując lepsze, płynniejsze i cichsze działanie.

Konsola LCD zapewnia bieżącą informacje zwrotną na temat wszystkich danych treningowych takich jak prędkość,czas, czas który upłynął, odległość, spalone kalorie, nachylenie, pomiar 400m okrążenia i tętno, co pozwala utrzymać się na trasie podczas każdej sesji. AiRun-X oferuje 12 unikalnych wstępnie skonfigurowanych oraz daje możliwość stworzenia  własnego programu użytkownika.Posiada wbudowany odbiornik i bezprzewodowo łączy się kompatybilnym nadajnikiem z pasa piersiowego aby utrzymać się w dobrym rytmie treningowym.Kontrola tętna “My Zone Program” pozwala korzystać z tętna skutecznie w czas gdy ćwiczysz, dzięki czemu bezpiecznie osiągniesz swoje cele fitness układu sercowo-naczyniowego w czasie gdy ćwiczysz ,dzięki czemu bieżnia może dostosować prędkość maszyny, nachylenie lub automatyczne ustawienie, aby utrzymać tętno w żądanym stałym poziomie.Twój trening jest prawie nieograniczony, gdy podłączysz AiRun-X z tabletem iPad lub Android.
Aplikacja DKN otwiera Cię na mnóstwo ciekawych funkcji,takich jak utrata masy ciała, bootcamp, spalanie kalorii itp… Zmień swój tablet w prawdziwą konsole fitness.Wybierz DKN iWorld i zabierz swoje ciało i umysł na wyprawę  pełną ćwiczeń! Idź na swój codzienny bieg w dowolnym miejscu na świecie i podejmij wyzwanie na niektórych z najbardziej znanych miejsc na świecie.

Kiedy skończysz poprzez naciśnięcie przycisku ,wyraźnie zobaczysz każdy aspekt swojego osobistego rozwoju. DKN dostarcza Ci dzienniczek treningowy przyszłości!

 

Eleganckie linie krzywe zostały zaprojektowane z zaawansowanych metod produkcyjnych. Rezultatem jest maszyna o trwałej wytrzymałości , jak również w bezkonkurencyjnym, nowoczesnym stylu.

AirRun-X jest Bieżnią, która zawsze zaimponuje… . Ale nigdy nie narzuca!

Wznios

0 – 15 %

Programy treningowe

15

Zakres prędkosci

1 – 20 km/h

Maksymalna waga użytkownika

120 kg

Waga

95 kg

Powierzchnia biegowa

45 x 140 cm

Grubość pasa biegowego

3 mm, Ortopedyczny

Silnik

elektryczny, 2.25 KM pracy ciągłej – 4KM maksymalny

Wymiary

180 x 77 x 142 cm

Wymiar po złożeniu

180 x 77 x 27 cm

Certyfikat

CE/EN 957

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

Kółka transportowe

Tak

Możliwość składania

Tak, Slim Fold

Amortyzacja

Tak

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.
Technical data AiRun-X

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This