Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Orbitrek Star Trac model Natural Runner odnowiony
21/07/2016
DKN RoadRun i
23/08/2016

DKN AiRun I


dkn-technology.comDKN AiRun I  Folding Treadmill jest jedną z najbardziej wszechstronnych i niezawodnych maszyn na rynku. Zaprojektowany, z myślą o ciągłym użytkowaniu : AiRun I oferuje całkowity spokój oraz poziom komfortu, który oferuje świetny produkt w atrakcyjnej cenie.

Funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością – to atut bieżni AiRun I  , którą można przechowywać w pionie. Solidność wykonania gwarantuje lata bezawaryjnej pracy urządzenia.

Wielofunkcyjna konsola zapewnia pełną kontrolę nad postępami treningowymi, komfort użytkowania oraz wysoką efektywność spersonalizowanego treningu.

DKN iWorld App dla Androida i iOSDKN iWorld App for Android and IOS DKN-Run AppDKN-Run App Zaprogramowane ćwiczenia Preprogrammed courses Bezprzewodowe sterowanie rytmu sercaWireless heart rate control programming 'My zone' Czujniki tętna zintegrowane w uchwytachHeart rate sensors integrated in the handlebar

Do Pobrania

Instrukcja

SKU: DKN AiRun I. Kategoria: . Tagi: , . Producent:

DKN AiRun I Folding Treadmill jest jedną z najbardziej wszechstronnych i niezawodnych maszyn na rynku. Zaprojektowany, z myślą o ciągłym użytkowaniu : the AiRun-I zapewni całkowity spokój oraz poziom komfortu, który oferuje świetny produkt w atrakcyjnej cenie.
AiRun-I wyposażony jest we własny silnik elektryczny o mocy 2,25 KM ciągłej pracy, który działa dłużej i spokojniej niż standardowy silnik i oferuje szeroki zakres prędkości 1 – 20 kilometrów na godzinę, oraz 15 poziomów nachylenia.
Jest to wygodna maszyna: pas biegowy ortopedyczny o grubości 3 mm, z wykorzystaniem wytrzymałych tkanin, zmniejsza poziom hałasu i produkuje niższy współczynnik tarcia w połączeniu z systemem DKN „Progressive Shock Absorbing”, który reaguje z każdym krokiem maksymalizując amortyzację i wsparcie, podczas gdy zintegrowany system amortyzujący wstrząsy hydrauliczne poprawia lepsze, płynniejsze i cichsze działanie.
Konsola LCD zapewnia bieżącą informację na temat wszystkich danych treningowych, takich jak prędkość, czas, który upłynął, odległości, spalone kalorie, nachylenie, 400m okrążeń i rytm serca, co pozwala utrzymać się na torze każdej sesji. AiRun-I oferuje 12 unikalnych zaprogramowanych profili, możliwość stworzenia własnego programu użytkownika, oraz wbudowany odbiornik, który łączy się bezprzewodowo z kompatybilnym nadajnikiem rytmu serca, aby utrzymać się w dobrej strefie treningowej. Wyświetla te informacje w sposób jasny i czytelny, co zapewnia utrzymanie się na topie treningu i osiągnięcie wyznaczonych celów.
Możesz też podłączyć iPad lub tablet Android poprzez Bluetooth. Zamień swój tablet w prawdziwą konsolę fitness. Wybierz DKN iWorld i zabierz swoje ciało i umysł na wyprawę pełną ćwiczeń! Idź na swój codzienny bieg w dowolnym miejscu na świecie i podejmij wyzwanie na niektórych z najbardziej znanych miejsc na świecie.
Kiedy skończysz, poprzez naciśnięcie przycisku możesz wyraźnie zobaczyć każdy aspekt swojego osobistego rozwoju. DKN dostarcza Ci dzienniczek treningowy przyszłości!

Wznios

0 – 15 %

Programy treningowe

15

Zakres prędkosci

1 – 20 km/h

Maksymalna waga użytkownika

120 kg

Waga

85 kg

Powierzchnia biegowa

49 x 140 cm

Grubość pasa biegowego

3 mm, Ortopedyczny

Silnik

elektryczny, 2.25 KM pracy ciągłej – 4KM maksymalny

Wymiary

180.5 x 77 x 130 cm

Wymiar po złożeniu

111 x 77 x 154 cm

Certyfikat

CE/EN 957

Pomiar pulsu

sensory dotykowe, bezprzewodowy

Kółka transportowe

Tak

Możliwość składania

Tak, Soft Drop

Amortyzacja

Tak

System bezpieczeństwa

Tak

Dodatkowe informacje

Blue Tooth 4.0, DKN iWorld, DKN-Run, LCD, półka na książkę, pojemnik na bidon, schowek na telefon

Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.
Technical data AiRun I

[ultimate_heading main_heading="DKN iWorld app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Motywacja poprzez eksploracje." heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Odkrywaj dowolne miejsce na świecie z DKN iWorld. Stwórz własną trasę, online za pomocą Streetview, dziel się swoimi postępami z przyjaciółmi, śledź swoje postępy w swoim iLog.

DKN-iWorld obsługuje:
iPad, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini
iPhone 3GS, iPhone 4/5 / 5S / 6 / 6S
OS wersja 7.0 lub wyższa.

Android 3.1 / 4.0 / 4.1 / 5.0
Tablets1280x800 / 2560x1600 dpi
Smartfony 480x800 / 720x1280 / 800x1280 dpi

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

[ultimate_heading main_heading="DKN-Run app" alignment="left"][/ultimate_heading]
APLIKACJA DOSTĘPNY NA
[ultimate_heading main_heading="Zamień swój tablet w prawdziwą konsole fitness" heading_tag="h4" alignment="left"][/ultimate_heading]

Połącz się przez Bluetooth®
Wybierz swoje ustawienia
Wybierz program i BIEGNIJ
DKN-Run doskonale integruje każdy tablet, iPad lub Android, z konsolą DKN, umożliwiając projektowanie, programowanie i wykonywanie treningu w swoim miejscu, kiedy tylko tobie pasuje.

DKN-Run pozwala maksymalnie 12 użytkownikom spersonalizowane przechowywanie i zapisywanie ich 10 ostatnich statystyk.

DKN-Run integruje sterowanie ręczne, docelowe tętno , osobiste ćwiczenia i 12 wstępnie zaprogramowanych przebiegów (takie jak utrata masy ciała, spalanie kalorii, bootcamp, itd ...)

i-Routes: Codzienny bieg przenieś się w dowolne miejsce na globie. Podejmij wyzwanie zmierzenia się z najbardziej znanymi trasami na świecie. Nowa technologia DKNs 'pozwala na sprawdzenie się na rzeczywistych wirtualnych trasach. Wybierz trasę, naciśnij przycisk start i podążaj trasą na  mapę w swoim własnym tempie, z funkcją nachylenia i spadek.'Run the World’ w swoim domu.

DKN-Run obsługuje: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4. OS w wersji 5.1.1. lub wyżej.
Android 3.1, 7 ", 8.9", 10 ", rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., nie wszystkie funkcje Bluetooth mogą być obsługiwane przez wszystkie kompatybilne urządzenia Bluetooth® włączony. DKN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie ani dobrego funkcjonowania akcesoriów Bluetooth.

Zapytaj o produkt

Pin It on Pinterest

Share This